Pečiatky, razítka, dátumovky

Pečiatky, dátumovky či „razítka“ zostávajú dôležitým nástrojom na fyzickú dokumentáciu a archiváciu aj napriek technologickému pokroku, elektronizácii a digitalizácii. Svoje miesto majú vo firemnom prostredí, na úradoch a v inštitúciách, poštových, právnických či finančných službách, lekárskych a iných profesionálnych zariadeniach.

V našej ponuke nájdete dátumové „razítka“ od jednoduchých s ručným nastavením dátumu cez dátumové a súčasne textové pečiatky s možnosťou výberu textu až po profesionálnu paginovaciu pečiatku s automatickým otáčaním číslic.

Prednosti samonamáčacích pečiatok s možnosťou vytvorenia a vysádzania vlastného textu vám poskytnú samoskladacie pečiatky alebo pečiatky na vlastné zostavenie textu, a to v klasickej kancelárskej veľkosti i prenosnej vreckovej verzii. Samonamáčacie hodnotiace pečiatky určené pre učiteľov aj deti sú zasa skvelým nástrojom na hodnotenie. Obsahujú milé, veselé a pozitívne symboly a povzbudenia tak, aby ich deti vedeli pochopiť a zároveň aby podporovali ich motiváciu a sebavedomie. A aby ste sa mohli spoľahnúť na vysokú kvalitu odtlačkov, v našej ponuke nechýbajú ani originálne podušky na pečiatky a pečiatkové farby Colop

Filter

45 položiek

Filter
Page