PC doplnky, príslušenstvo

 

Vyberte si z našej ponuky PC doplnkov a príslušenstva, zoptimalizujte a zdokonaľte si svoje pracovné prostredie a prácu s počítačom. Na spoľahlivé prenášanie, zálohovanie a zdieľanie dokumentov využijete USB kľúče s rôznymi kapacitami ukladania, USB rozhraniami či dizajnmi. Nezabudli sme ani na tradičné médiá, ako CD a DVD, a potrebu ich bezpečného uloženia v obaloch, obálkach a puzdrách. Prácu s počítačom či notebookom vám pomôžu zoptimalizovať rozbočovače, predlžovačky a organizéry na káble.

Na čistenie počítačov, monitorov, plastových a kovových povrchov, krytov a telefónov od prachu a nečistôt poslúžia čistiace spreje, antistatické peny, vlhčené utierky či spreje so stlačeným vzduchom.

Práca s počítačom sa nezaobíde bez kvalitnej počítačovej myši. V našej ponuke nájdete káblovú alebo bezdrôtovú (optickú) počítačovú myš, ergonomickú počítačovú myš vyrobenú špeciálne pre ľavákov a tiež vertikálnu myš šetrnú k ruke aj po niekoľkohodinovom používaní. Aj podložku pod PC myš si viete vybrať tak, aby vám uľahčila dlhú prácu na počítači a pomohla predísť riziku vzniku karpálneho tunela. Siahnite preto po podložkách pod myš s opierkou zápästia, alebo si k používaným zariadeniam zadovážte extra opierku zápästia. V kategórii počítačové klávesnice si budete vedieť vybrať, či už hľadáte riešenie pre kanceláriu alebo domáce použitie. Všetky klávesnice v našej ponuke majú CZ/SK rozloženie kláves.

Efektívny a dobre usporiadaný pracovný priestor si vytvoríte s našimi praktickými podstavcami a stojanmi pod monitory, notebooky, tablety či telefóny. Pomôžu vám nielen plne využiť vaše zariadenia, ale zlepšia aj ergonómiu a prispejú k zdravej práci na počítači. Kvalitu online zážitku podporíte kvalitnou webkamerou alebo slúchadlami k PC. Užitočnými pomocníkmi pri natáčaní videohovorov alebo streamov sú aj držiaky zariadení či svetlo.

No a nezabudli sme ani na dochádzanie do práce alebo cestovanie s notebookom. V našej ponuke nájdete kvalitné tašky a batohy na notebook.

Filter

188 položiek