Pekne zabalené darčeky – jednoducho a rýchlo

29. marca 2016

Pekne zabalené darčeky – jednoducho a rýchlo
29. marca 2016 ŠEVT a.s.

My, ľudia, sa obdarúvame pri každej príležitosti – na Vianoce, narodeniny, meniny, výročia… Hoci nás naše mamy už odmalička učili, že „darovanému koňovi sa na zuby nepozerá“, nie je to úplne tak. A preto sa snažíme, aby boli práve tie naše darčeky najlepšie. Nie je však dôležitý  len obsah – krásne zabalený darček je polovica úspechu.

Dnes už veľa z nás využíva službu, kde nám kúpenú vec zabalia do krásneho balenia. Okrem toho, že to nie je práve najlacnejšie, nikdy to nebude také osobné, ako keď si s tým dáte námahu vy sami. A pritom to nemusí byť nič zložité.

Kto nemiluje darčeky?

Veľakrát stačí milé prianie na priloženej kartičke alebo pekne uviazaná mašľa. Pomocou motívových papierov si uľahčíte prácu a zároveň tieto motívové papiere nepochybne rozžiaria oči obdarovaného.

Sú skvelé aj na výrobu komplimentiek (ďakovných kariet) alebo aj pozvánok na večierok.

Šikovnejším rukám stačí na zabalenie darčeka trocha papiera alebo celofánu. Ak ani v tomto nie ste jednotka, na internete nájdete množstvo videí, podľa ktorých sa to môžete naučiť. Kreativite sa medze nekladú.

Narodeninový darček môže byť aj milá drobnosť 

Darčekové tašky sú najjednoduchším riešením

Ak ste to po nevydarených pokusoch vzdali alebo sa darček kvôli svojmu tvaru jednoducho nedá zabaliť, stále máte na výber rôzne darčekové tašky, ktoré potešia takisto splnia svoj účel.

Spoločnosť ŠEVT ponúka rôzne tašky s nádhernými motívmi, do ktorých určite nájdete vhodný darček. Obdarovaného darček v peknej taške určite poteší, či už je to dieťa, stará mama alebo kamarát. V ponuke sú dokonca aj XXL darčekové tašky, ktoré len tak ľahko inde nenájdete.

Naším osobným favoritom sú darčekové tašky so zásuvkou, ktoré poslúžia nielen ako nádherné balenie, ale aj ako štýlová dekorácia do domácnosti.

Medzi momentálne darčekové hity určite patria ručne robené pralinky, ktoré podľa vlastného výberu naskladáte v špecializovanom obchode do krabičky od bonboniéry. Spolu s inou drobnosťou môžete chutné pralinky vložiť do darčekového obalu. Tieto rozkošné balenia sú vhodné na zabalenie menších darov.

Ďalšou alternatívou na zabalenie tých najmenších darčekov sú vrecká s rôznymi motívmi. Kompletnú ponuku darčekových balení nájdete v našom eshope pre Rodinu.

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*