Samolepiace biele tabule

Popisovateľné magnetické fólie ŠEVT MAGNET a ŠEVT FERO sú špeciálne samolepiace kovové fólie, ktoré sú výbornou alternatívou klasickej bielej tabule.

Samolepiaca magnetická fólia ŠEVT FERO je stierateľná biela fólia s lesklým magnetickým povrchom. Využijete ju hlavne vtedy, ak potrebujete viac písať a menej premietať. Tieto fólie oceníte v školskej triede, na chodbe, v zborovni alebo učebni. Aplikujú sa na hladké povrchy, ako stena, dvere, nábytok, tabuľa, okno, sklo či laminát, pomocou lepidla na zadnej strane fólie. Fólia sa nalepuje rýchlo, bez potreby vŕtania a klincovania.

Samolepiaca magnetická fólia ŠEVT MAGNET projekcia je stierateľná biela fólia s matným magnetickým povrchom. Vďaka matnému povrchu je ideálnym riešením na projekciu, ak potrebujete viac premietať ako písať. Oceníte ju v školskej triede, na chodbe, v zborovni či učebni. Aplikuje sa rovnako na hladké povrchy, ako stena, dvere, nábytok, tabuľa, okno, sklo či laminát, pomocou lepidla na zadnej strane fólie. Fólia sa nalepuje rýchlo, bez potreby vŕtania a klincovania.

Na výuku sa hodí aj WALLY whiteboard, popisovateľná a stierateľná fólia s nemagnetickým povrchom. Je tiež výbornou alternatívou bielej tabule, ktorú je možné aplikovať na všetky rovné povrchy bez potreby vŕtania alebo lepenia. Drží vďaka unikátnej technológii mikroprísaviek, tzv. Nano-Dots, ktoré sú dlhodobo priľnavé a nepoškodzujú povrch po odlepení. Fólia WALLY whiteboard je prenosná a z časti nanopovrchu je možné ju umyť a opakovane použiť.

Filter

12 položiek