Škola

Školské potreby pre prváka, ako aj staršieho školáka či študenta u nás nájdete v širokej ponuke.

Školská taška je pri nákupe školských potrieb jednou z najdôležitejších položiek. Ponúkame školské tašky pre prvákov, tašky pre žiakov 2. stupňa i batohy pre stredoškolákov. Okrem dizajnu je pri výbere vhodné si všímať ergonómiu chrbtovej časti, vnútorné členenie, hmotnosť a bezpečnostné prvky. Keďže výber tej správnej školskej tašky nie je jednoduchý, radi vám poradíme tu.
Súčasťou našej ponuky sú aj detské batohy pre škôlkarov, športové tašky, ktoré môžu deti nosiť na záujmové krúžky, a vrecká na prezuvky, ktoré je možné využiť aj na uloženie potrieb na telesnú výchovu.

Ďalším dôležitým doplnkom k školským taškám sú peračníky alebo puzdrá na perá vhodné pre študentov stredných škôl. Pre tých, čo majú radi fixky a farbičky spolu s perami na jednom mieste, ponúkame dvojposchodové a trojposchodové peračníky. Vybrať si môžete z dizajnov, ktoré viete krásne zladiť so školskou taškou.

Z písacích potrieb sú dostupné plniace perá s ergonomickým úchopom ideálne pre prvákov, praktické gumovacie perá, ceruzky i klasické guľôčkové perá. Na označenie dôležitých informácií sa študentom zídu zvýrazňovače.

Školské zošity formátov A5 a A4, ako aj slovníčky vynikajú vďaka jedinečným ŠEVT dizajnom. Ako sa zorientovať v číselnom označení zošitov, vám radi vysvetlíme tu. Dôležitou ochranou pred poškodením zošitov sú obaly na zošity a školské dosky.

Desiatové boxy a fľaše na vodu sú nevyhnutnými doplnkami k školskej taške a hodia sa aj na školský výlet. Ponúkame ich v rôznych objemoch a veľkostiach.

Vo výtvarných potrebách nájdete pomôcky na maľovanie a kreslenie, ako sú vodové farby, temperové farby, štetce, voskovky, fixky, ale aj nožnice, lepiace tyčinky a plastelína. Na ochranu oblečenia dobre poslúžia zástery na výtvarnú výchovu s obľúbenými detskými dizajnmi. Všetky výtvarné potreby viete ľahko uskladniť v detských kufríkoch.

Na rysovanie ponúkame trojuholníky s ryskou, kružidlá a pravítka v rôznych veľkostiach. Kalkulačku využijú na hodinách matematiky starší žiaci a študenti.

Doplnkové učebné pomôcky na výuku cudzieho jazyka, matematiky a vybraných slov sú dostupné vo forme školských kartičiek alebo znovupoužiteľných NANO nálepiek. Mapy Slovenska vhodné na výuku geografie alebo vlastivedy máme k dispozícii tiež vo forme NANO samolepiek, ktoré viete kedykoľvek premiestniť a znovu nalepiť na akýkoľvek hladký povrch.

V našej ponuke nájdete aj elegantnú náhradu bielej tabule vo forme magnetickej fólie ŠEVT FERO, ktorá je popisovateľná a stierateľná. Aplikuje sa jednoducho bez vŕtania do steny nalepením na hladký povrch.