Vytvorte si promočné oznámenia sami

22. apríla 2016

Vytvorte si promočné oznámenia sami
22. apríla 2016 ŠEVT a.s.

A už je to tu. Po piatich rokoch tvrdej driny (a hádam aj zábavy) promujete. Rozmýšľali ste už nad tým, ako o tom dať vedieť svojim blízkym? Vytvorte si s nami promočné oznámenia podľa vlastného vkusu.

Možno sa nájdu aj takí, ktorí si pomyslia, že na čo im to bude. Rodičom poviem a starým rodičom zavolám. No uznajte sami, nie je krajší, elegantnejší a slávnostnejší spôsob, ako im dať vedieť o svojom úspechu, darovanie promočného oznámenia? Doprajte rodine pocit hrdosti na svoje dieťa, vnuka alebo vnučku, sestru či brata. A verte, že aj vy sami sa o niekoľko rokov  pozriete na svoje „oznamko“  s nostalgiou, aké boli tie časy krásne.

Na našej internetovej stránke TLAČ-ŠEVT si môžete na svoje promočné oznámenie zvoliť predvolený dizajn, alebo si vymyslieť svoj vlastný, my ho za vás vytlačíme a odošleme vám ho. Vy nemusíte z domu ani len päty vystrčiť.

Ako by mali promočné oznámenia vyzerať?

Text by mal byť ľahko čitateľný. Mnohí takmer magistri, inžinieri či doktori volia veľmi ozdobný typ písma, ktorý sa ťažko číta. Pamätajte si, v jednoduchosti je krása, a to neplatí len o použitom fonte, ale aj o celkovom vzhľade oznámenia. Namiesto výrazných kvetov či abstrakcií zvoľte radšej jednofarebné pozadie s jemným, dojem nenarúšajúcim obrázkom.

Údaje na promočnom oznámení:sevt-promocne

  • vaše meno
  • fakulta a škola
  • dátum, čas a miesto konania promócie
  • titul, ktorý ste dosiahli

Väčšina študentov organizuje po promóciách menšiu oslavu, na ktorú pozýva väčší počet ľudí ako na promócie. Preto, ak oslavu organizujete aj vy, mali by ste okrem promočných oznámení použiť aj pozvánky, na ktorých neuvediete dátum, čas a miesto konania promócie, ale konania oslavy.

Originalita nadovšetko

Vaše „oznamkonemusí byť iba čiernobiele a fádne. To, že končíte vysokú školu, ešte predsa neznamená, že z vás musí byť nudný dospelák bez zmyslu pre humor.

Budúci lekári si môžu vytvoriť oznámenie, ktoré vyzerá ako lekárska správa, právnici zase také, ktoré má podobu súdneho príkazu, a inžinieri si môžu vytvoriť napríklad promočné oznámenie s dizajnom počítačového programu.

 

A na záver… prajeme príjemnú promóciu.

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*