Vianočná výzdoba – tipy a nápady

12. decembra 2019

Vianočná výzdoba – tipy a nápady
12. decembra 2019 Veronika Heckova

Vianočná výzdoba je neodmysliteľnou súčasťou Vianoc. Práve preto sme pre vás pripravili niekoľko tipov pre dotvorenie tej pravej sviatočnej atmosféry zaujímavými dekoráciami. Všetko potrebné nakúpite v našich predajniach ŠEVT papiernictvo.

Oblečte stôl do slávnostného

Roztomilý outfit na fľašu poslúži ako originálna dekorácia vianočného alebo silvestrovského stola. Môže byť aj jedinečným darčekovým balením fľaše obľúbeného nápoja. Obal je z vyrobený z filcu s našitými alebo potlačenými motívmi zimy, Vianoc či snehuliaka.

Sevt Vianocna Vyzdoba (5)

Ozdobte slávnostný stôl prekrásnymi servítkami, ktoré umocnia úžasnú atmosféru Vianoc. Každé balenie obsahuje 20 ks týchto elegantných vysokokvalitných servítok a dokonca sú trojvrstvové. Sevt Vianocna Vyzdoba (8)

Sevt Vianocna Vyzdoba (7)

Sevt Vianocna Vyzdoba (6)

Všade samé svetielka

Vianočný stromček a vianočné osvetlenie patria nerozlučne k sebe a Vianoce bez jedného alebo druhého nie sú Vianoce. Moderná doba priniesla do tradičných Vianoc moderné vymoženosti – a jednou z nich je určite vianočné osvetlenie s LED žiarovkami.

 

Sevt Svetielka (4)

Okná obsypané snehom

Vyčarujte si snehovú nádielku na oknách pomocou vianočných sprejov. Sneh v spreji je použiteľný na rôzne materiály (aj na sklo) a možno ho použiť v kombinácii so šablónami.

Sevt Dekoraica Okna

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*