Výpredaj KALENDÁROV a DIÁROV 2024 - Nakupovať TU

Nakupovať podľa

PC doplnky, príslušenstvo

Vyberte si z našej ponuky PC doplnkov a príslušenstva, zoptimalizujte a zdokonaľte si svoje pracovné prostredie a prácu s počítačom. Na spoľahlivé prenášanie, zálohovanie a zdieľanie dokumentov využijete USB kľúče s rôznymi kapacitami ukladania, USB rozhraniami či dizajnmi. Nezabudli sme ani na tradičné médiá, ako CD a DVD, a potrebu ich bezpečného uloženia v obaloch, obálkach a puzdrách. Prácu s počítačom či notebookom vám pomôžu zoptimalizovať rozbočovače, predlžovačky a organizéry na káble.

Na čistenie počítačov, monitorov, plastových a kovových povrchov, krytov a telefónov od prachu a nečistôt poslúžia čistiace spreje, antistatické peny, vlhčené utierky či spreje so stlačeným vzduchom.

Práca s počítačom sa nezaobíde bez kvalitnej počítačovej myši. V našej ponuke nájdete káblovú alebo bezdrôtovú (optickú) počítačovú myš, ergonomickú počítačovú myš vyrobenú špeciálne pre ľavákov a tiež vertikálnu myš šetrnú k ruke aj po niekoľkohodinovom používaní. Aj podložku pod PC myš si viete vybrať tak, aby vám uľahčila dlhú prácu na počítači a pomohla predísť riziku vzniku karpálneho tunela. Siahnite preto po podložkách pod myš s opierkou zápästia, alebo si k používaným zariadeniam zadovážte extra opierku zápästia. Efektívny a dobre usporiadaný pracovný priestor si vytvoríte s našimi praktickými podstavcami a stojanmi pod monitory, notebooky, tablety či telefóny. Pomôžu vám nielen plne využiť vaše zariadenia, ale zlepšia aj ergonómiu a prispejú k zdravej práci na počítači. Kvalitu online zážitku podporíte kvalitnou webkamerou alebo slúchadlami k PC. Užitočnými pomocníkmi pri natáčaní videohovorov alebo streamov sú aj držiaky zariadení či svetlo.

No a nezabudli sme ani na dochádzanie do práce alebo cestovanie s notebookom. V našej ponuke nájdete kvalitné tašky a batohy na notebook.

Filter

7 položiek

 1. USB kľúč 128 GB, EMTEC C410, USB 3.2
  USB kľúč 128 GB, EMTEC C410, USB 3.2
  21,90 €
  Len v predajniach
 2. Podložka pod myš s obrázkom ŠEVT, mix motívov
 3. CD-RW Verbatim, 700 MB, 8 – 12x, klasický obal
 4. Obal na CD Veloflex, samolepiaci
 5. Taška Busquets „Ducati“ na 15,2“ notebook