Výpredaj KALENDÁROV a DIÁROV 2024 - Nakupovať TU

Nakupovať podľa

Kalendáre, diáre

Dobre naplánovaný, zorganizovaný a hlavne úspešný rok sa nezaobíde bez pomocníkov, akými sú kalendáre a diáre. A klasické stolové, nástenné, plánovacie kalendáre a diáre majú v tomto procese stále svoju nezastupiteľnú rolu, a to napriek digitálnej dobe, v ktorej žijeme.

V našich kamenných predajniach ŠEVT papiernictvo, ako aj v našom online papiernictve si vyberiete kalendáre na pracovný stôl, do kuchyne či detskej izby a tiež kalendáre alebo diáre, ktoré potešia ako darček. Svojho favorita si nájdu manažéri, referenti, študenti aj učitelia. Milovníci prírody, kvetov, záhrad, svetových atrakcií, áut či kalendárov zo „slovenskej kolekcie“ si takisto budú mať z čoho vybrať. Na lepší prehľad nad vašimi plánmi a záväzkami sú k dispozícii trojmesačné nástenné plánovacie kalendáre. Diáre u nás nájdete vo formátoch A4, A5, B5 aj A6 (vreckové diáre) a môžete si vybrať s denným, týždenným či mesačným kalendáriom.

Luxusné krúžkové diáre vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov s dokonalým spracovaním predstavujú diáre Filofax. Obľúbenými diármi s nadčasovým dizajnom a bohatou vnútornou výbavou sú diáre Saturnus. Ku krúžkovým diárom Filofax aj Saturnus sú k dispozícii aj náhradné náplne.

Filter

108 položiek

 1. Puzdro na zips do diárov Filofax Confetti
 2. Puzdro na zips do diárov Filofax Indigo
  Puzdro na zips do diárov Filofax Indigo
  13,90 €
  Len v predajniach
 3. Diár Filofax Finsbury, A5, vista blue
  Diár Filofax Finsbury, A5, vista blue
  139,00 €
  Len v predajniach
Filter