Výbava na cesty pre dobrodruhov

29. apríla 2016

Výbava na cesty pre dobrodruhov
29. apríla 2016 ŠEVT a.s.

Už vás unavuje stereotyp? Túžite konečne niečo zažiť? Niečo naozaj zaujímavé, akčné a dobrodružné? Ste otrávení každodennou rutinou, v ktorej nie je ani náznak niečoho, čo by vám aspoň na chvíľku rozpumpovalo krv a zdvihlo adrenalín? Máte chuť si jednoducho zbaliť batoh a vypadnúť niekam preč, v ústrety novým zážitkom a dobrodružstvu? Tak to jednoducho urobte! A nezabudnite, že dôležitá je aj výbava na cesty.

Zavolajte kamaráta, syna, otca, obujte si turistické topánky, zoberte stan, prípadne nasadnite na bicykel a vyberte sa v ústrety novým dobrodružstvám.

Plán je dôležitý, ale výbava na cesty tiež

výbava na cesty

Že sa to nedá len tak? Samozrejme, že dobrodružné výlety nie sú tak úplne neplánované. V noci, uprostred hlbokého lesa, sa výbava na cesty určite zíde. Bez potrebného vybavenia sa môže aj zdanlivo jednoduché dobrodružstvo celkom ľahko zmeniť na niečo nepríjemné. Musíte byť pripravení na akúkoľvek možnú komplikáciu.

Napríklad v hlbokom lese sa vám určite bude hodiť kvalitný kompas, pretože nie je nič horšie, ako sa stratiť. K základnej výbave patrí tiež kvalitný nožík. Ideálne taký, ktorý sa dá prakticky zložiť tak, aby nebol nebezpečný. Je len na vás, či si do batoha pribalíte jednoduchý nôž, alebo multifunkčný, s rôznymi ďalšími pridanými nástrojmi (od krížového skrutkovača cez pilník až po vývrtku a otvárač na konzervy). Určite si nesmiete zabudnúť pribaliť aj lampičku. Aspoň nejakú malú a ideálne takú, ktorej sa nevybijú batérie. LED baterka s mini solárnym panelom je presne to, čo potrebujete.

 

Pochváľte sa blízkym

Dobrodružstvo je niečo, na čo sa nezabúda. Určite sa domov vrátite šťastní a plní zážitkov, o ktorých budete chcieť všetkým porozprávať. Ale všetci vieme, že lepšie je raz vidieť, ako stokrát počuť. S dnešnými technickými hračkami, ktoré máme stále pri sebe, nie je žiaden problém všetko si krásne zdokumentovať. Iste si budete chcieť navždy zapamätať ten nádherný výhľad z vrcholku hory, na ktorú ste šliapali celý deň. Objektív „rybie oko“teleskopický držiak na smartfón vám pomôžu vytvoriť krásne a zaujímavé fotografie. A aj keď by vám to možno ani nenapadlo, dobrá výbava na cesty zahŕňa aj vodotesné puzdro a externú batériu na mobil.

Čas strávený pri spoločných dobrodružstvách je to, čo utužuje nielen chlapčenské, ale aj mužské priateľstvá. Doprajte si čas na seba, budete si vzájomne bližší i spokojnejší sami so sebou. Nezabudnite o všetkom porozprávať (a ukázať fotky) aj ženám vo svojej rodine – sestre, dcére, manželke či kamarátkam. Možno aj ony v sebe objavia túžbu po niečo podobnom a nabudúce sa k vám rady pridajú.

Viac produktov nájdete v kategórii Praktické veci pre chlapcov a mužov.

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*