Tipy na vianočné darčeky pre manželku či mamu

4. novembra 2016

Tipy na vianočné darčeky pre manželku či mamu
4. novembra 2016 Jana Lauková

Ak sa už pomaly zamýšľate nad tým, čo podarovať ženám vo svojej rodine na Vianoce, nasledujúce nápady vás určite inšpirujú.

Klasická vianočná darčeková stratégia spočíva v tom, že najprv vyberiete základný, hodnotný darček. Odľahne vám, ale chcelo by to ešte nejaký doplnok alebo drobnosť – práve tieto maličkosti prekvapivo zožnú úspech. Či už ide o praktické vecičky, alebo milé drobnosti, určite zvážte, či by nepotešili práve ženy vo vašej rodine.

sevt_umelecke dozickyUmelecké dózičky

Najrôznejších tvarov a veľkostí s krásnymi motívmi majú doslova multifunkčné využitie. Môžu slúžiť ako šperkovnica, skrýša na drobnosti, krabička na čaje či ako úschovňa receptov. Schováte do nich čerstvo napečené cookies alebo konečne prinesú poriadok do vašej kozmetiky. Podarujte ich so sladkou drobnosťou vnútri a úspech máte zaručený.

Diár

Veľmi praktickým darčekom je notes s kalendárom na nasledujúci rok. Pozor, presvedčte sa, či daná osoba naozaj používa diár s kalendárom, mnohí z nás už totiž používajú kalendár v smartfóne. Ak nie, vyberte iný formát bez kalendárneho členenia. Dajte si záležať na výbere farby či motívu. K dispozícii sú už aj špeciálne dedikované diáre, ako motivačný či lunárny diár. Odsledujte, akú farebnú paletu preferuje, prípadne sa jej to v inom kontexte nenápadne opýtajte. Diár je niečo, čo bude používať celý nasledujúci rok. Ženy často dbajú viac na vizuálnu stránku veci ako na samotný účel. Pridajte ešte kvalitné pero v rovnakom odtieni – nie je nič lepšie ako tuha, ktorou sa dobre píše. Pre mimoriadny efekt pridajte aj elegantný obal na pero s kryštálikmi.

Maľovanka pre dospelýchsevt_malovanka pre dospelych

Možno ste už túto vlnu zachytili a možno nie – na vymaľovávanie antistresových maľovaniek nie je lepší čas, ako teraz na jeseň či počas zimy. Možno si ich vaša manželka chcela kúpiť, ale mala výčitky svedomia – kedy to má stíhať? Ak ich dostane do daru, nebude mať na výber. J Nezabudnite na kvalitné fixky alebo farbičky. Ak chcete úplne zabodovať, pridajte aj niekoľko gélových pier. A dlhé zimné večery pri čaji a pri deťoch s maľovankami sa môžu začať…

Organizér

Diáre Filofax su kvalitné luxusné diáre. Vznikli v roku 1930 v Londýne. Sú to osobné organizéry na spôsob karisbloku a dostať ich v rôznych veľkostiach, farebných a povrchových vyhotoveniach. Ak sa rozhodnete pre koženú verziu, s budúcou majiteľkou zostane niekoľko rokov. Opäť pridajte kvalitné pero a papierové náplne.

Praktické drobnosti

Rozhodli ste sa pre variant viacerých menších darčekov a potrebujete už len niekoľko maličkostí? Pridajte k darčekom malé zrkadielko do kabelky, špeciálny sklenený pilník na nechty, manikúrovú súpravu či maličkú peňaženku na mince. Hodiť sa môže aj ľahko skladateľná nákupná taška na (ne)plánované nákupy. Milovníčky bižutérie poteší šperkovnica. Menšie šperkovnice sa hodia aj na cestovanie, tie väčšie si nájdu svoje miesto na toaletnom stolíku. Ďalším výborným darčekom na zimu sú rukavice – ale pozor, nie hocijaké. Tie v špeciálnom vyhotovení sú určené aj na dotykové displeje. Zahriať pri telke pomôže jemnučká, teplá deka z mikrovlákna. Pre milovníčky hudby je nápaditým darčekom aj výkonný bluetooth reproduktor alebo praktické slúchadlá.

Ak vás zaujali spomenuté produkty v článku, zoženiete ich v predajniach Ševt papiernictvo alebo v eshope www.sevtprerodinu.sk.

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*