Páčia sa vám motívy, ktoré hrajú všetkými farbami? Romantické obrázky až snové scenérie zahalené rúškom tajomstva? Svet kníh plný dobrodružstiev a nekonečnej fantázie? V tom prípade máme niečo presne pre vás

– exkluzívnu kolekciu produktov, ktorú zdobia diela od svetoznámej umelkyne, fotografky a spisovateľky Aimee Stewart.

Jej nekonvenčný pohľad na svet nám doslova učaroval, a preto pred niekoľkými mesiacmi vznikla myšlienka venovať celú kolekciu kancelárskych a školských produktov práve jej tvorbe. V týchto dňoch vám ju už s radosťou môžeme ukázať.

Produkty zaujmú už na prvý pohľad, a to nielen výraznými motívmi, ale aj kvalitným vypracovaním a špeciálnou povrchovou úpravou, ktorá vytvára dojem, akoby časť obrazu vystupovala nad povrch.

Z jednotlivých dizajnov si môžete vyskladať celú sériu do školy, na štúdium či na váš pracovný stôl. Stojany na spisy, karisbloky a zakladače môžu efektne dotvoriť vzhľad vašej kancelárie. So zápisníkmi z tejto kolekcie budete medzi kolegami či spolužiakmi zaručene neprehliadnuteľní.
Nech sa páči, nakuknite. 🙂

Romantické vtáčiky

Svetové metropoly – Londýn, Paríž, New York

Z ríše zvierat

Pre vášnivých cestovateľov

Knihy, knihy a ešte raz knihy

Ktorý motív vás oslovil najviac? Obrázok síce veľa napovie, no v tomto prípade niekoľkonásobne viac platí „raz držať v rukách je lepšie ako stokrát vidieť“. Príďte sa pokochať farebnosťou tejto kolekcie a detaily i vypracovanie si naozaj ohmatať a pozrieť zblízka do ktorejkoľvek z našich predajní.

Kto je Aimee Stewart?

Sevt Aimee Stewart Bio

Umelkyňa celou dušou. Sama seba rada označuje za renesančnú dámu. Je spisovateľkou, fotografkou, umelcom – samoukom, ktorý sa pohybuje v obrovskom svete snov a fantázie. Pochádza z malého mestečka v štáte Washington, no ako sama hovorí, má vrúcny vzťah k Anglicku. Miluje cestovanie, hudbu, knihy, knihy a ešte raz knihy.

Profesijne sa najskôr pustila do webového dizajnu, neskôr sa však od jednoduchej grafiky posunula k experimentovaniu s fotografiami. Od tej doby doslova exceluje v hľadaní prepojenia medzi digitálnym a tradičným umením.

Počujete toto meno prvýkrát? Možno áno, no jej prácu ste už určite zaregistrovali na puzzle skladačkách ponúkaných rôznymi známymi spoločnosťami krížom-krážom po celom svete. Jej diela možno nájsť i na pohľadniciach, oblečení, na rôznych hrách, darčekových predmetoch a pod.
Prispieva do rôznych známych časopisov a tutoriálov, v ktorých študentov sprevádza rôznymi technikami v rámci grafických programov. Spolupodieľa sa na rôznych umeleckých projektoch.

Vo svojej tvorbe sa neustále posúva ďalej a každý jeden krok na tejto neuveriteľnej ceste si neskutočne užíva. Z jej tvorby je tú radosť zo života aj cítiť. Veď posúďte sami...:-)