Srdečne Vás pozývame na ELTforum…

19. apríla 2018

Srdečne Vás pozývame na ELTforum…
19. apríla 2018 Veronika Heckova

Možno ste o tom ani nevedeli, no už niekoľko rokov (presnejšie od roku 2012) sa aktívne zúčastňujeme projektu s názvom ELTforum – ide o konferenciu, ktorá je  špeciálne určená pre učiteľov anglického jazyka. Tento rok budeme už po druhýkrát v pozícii partnera konferencie a veľmi sa tešíme, že aj vďaka našej podpore toto podujatie rastie.

ELTforum ponúka priestor pre vytvorenie medzinárodnej učiteľskej komunity a je výborným zdrojom nápadov a inšpirácie. Prezentované a diskutované témy sú vyberané s dôrazom na rozvoj pedagogických zručností a reflektujú aj nové trendy a požiadavky jazykového vzdelávania. Za jednu z aktuálnych noviniek sú považované aj noviny First News, ktoré poskytujú množstvo kvalitných a originálnych článkov a je výborné, že sa i vďaka tejto spolupráci dostanú do širšieho povedomia učiteľskej verejnosti. Otvára sa tu tiež veľký priestor pre nadviazanie spolupráce so školami a lektormi,  ktorí by v budúcnosti privítali participovanie na ďalších projektoch.

Pridajte sa aj vy k školám a lektorom, ktorí sa snažia pre svojich študentov priniesť kúsok Anglicka na Slovensko. Tešíme sa na Vás! SEVTeltforum Reklama

Viac informácií o konferencii nájdete na www.eltforum.sk. Viac informácií, ako aj objednávku predplatného First News nájdete na www.pozri.si/firstnews  alebo na firstnews@sevt.sk.

Pozrite si fotografie z minulého ročníka.

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*