Kto prv príde, ten prv… alebo skorý nákup = pohodlný nákup

14. augusta 2020

Kto prv príde, ten prv… alebo skorý nákup = pohodlný nákup
14. augusta 2020 Lenka Cisková

September sa neúprosne blíži a nikto presne nevie, čo príde spolu s ním. Všetko zatiaľ nasvedčuje tomu, že by sa školáci i študenti mali normálne vrátiť do školských lavíc a podľa predbežných informácií sa ani nepredpokladá celoplošné zatváranie škôl a školských zariadení. Bezpečnostné opatrenia však zostanú i naďalej v platnosti, a to nielen v školách, ale i v obchodoch.

Preto by sme vás (v záujme vašom i našom) chceli veľmi pekne poprosiť, aby ste si nákup školských potrieb neodkladali na začiatok septembra, ale radšej využili na návštevu našich predajní toto pokojné prázdninové obdobie. Dvojmetrové rozostupy a obmedzenie počtu návštevníkov v predajni by mohlo totiž nepríjemne skomplikovať vaše nakupovanie. Na opätovné zatvorenie všetkých predajní nechceme ani pomyslieť…

Pre vašu bezpečnosť a pohodu pri nakupovaní urobíme, samozrejme, maximum, je to však aj vo vašich rukách. Pomôžte nám s tým!

Takto urýchlite svoj nákup a vyhnete sa státiu v dlhých radoch

Mám zoznam zo školy

Super. Zbytočne nečakajte a vybavte školský nákup čo najskôr!

 1. Svoj nákup si vopred premyslite. Prelistujte si náš najnovší školský magazín alebo si pozrite aktuálnu ponuku online. Nebudete tak zbytočne strácať čas vyberaním konkrétneho dizajnu v predajni, ale pôjdete už na hotové.
 2. Dostupnosť vybraného tovaru (motívu) v konkrétnej predajni si môžete už vopred overiť online. Pod vami zvoleným produktom hľadajte tlačidlo „Dostupnosť v predajniach“, ktorého rozkliknutím uvidíte, v ktorej predajni, resp. predajniach je zásoba daného tovaru dostatočná, v ktorých prípadne nie. Aby ste sa neprehnali zbytočne…
 3. Nakupujte podľa zoznamu a postupujte v predajni systematicky podľa tovarových sekcií, teda ak ste medzi písacími potrebami, povyberajte si perá, ceruzky, náplne atď., teda všetky potreby na písanie z vášho zoznamu. Nebudete sa tak zbytočne vracať k regálom, pri ktorých ste už raz boli.
 4. Neváhajte osloviť personál predajne. Radi vám s nákupom pomôžu, nasmerujú vás na správne miesta v predajni, zároveň tým svoj nákup urýchlite a predídete blúdeniu.
 5. Uprednostnite bezhotovostnú platbu kartou/mobilom. Manipuláciou s hotovosťou tak nebudete zdržiavať seba ani pokladníčku. Nehovoriac o hygienickom benefite.
 6. V dostatočnom časovom predstihu môžete svoj nákup vybaviť aj online z pohodlia domova. Tesne pred začiatkom školského roka už, žiaľ, nevieme garantovať včasné doručenie pre naozaj veľké množstvo objednávok!

Nemám zoznam zo školy

Nezúfajte, radi vám poradíme a pomôžeme.

 1. Ak máte tú možnosť a škola/učiteľ(-ka) s vami aktívne komunikuje, pýtajte si zoznam pomôcok UŽ TERAZ.
 2. Nakúpte si vopred aspoň základnú výbavu, ktorú vaše dieťa určite bude potrebovať:
 • školská taška/batoh
 • peračník a základné písacie potreby – nožnice, strúhadlo, ceruzka, guma, farbičky, pero + náhradné náplne
 • dosky na učebnice a zošity
 • obaly na zošity A4, A5
 • pomôcky na výtvarnú výchovu – obrus na lavicu, zástera, výkresy A4, A3, farebné papiere, súprava štetcov, pohár na vodu
 • vrecúška (na prezuvky, telesnú i výtvarnú výchovu)
 • desiatový box a fľaša
 • pršiplášť/dáždnik

Zvyšné pomôcky ako napr. zošity, farby na výtvarnú či rysovacie potreby dokúpite podľa presných požiadaviek učiteľa na začiatku školského roka.

 1. Pokiaľ máte doma budúceho prváčika, ako vodítko pri nákupe vám môže poslúžiť náš ZOZNAM – Čo potrebuje prváčik, ktorý bol vypracovaný na základe prieskumov a odporúčaní pedagógov základných škôl. Dostupný je v tlačenej podobe v ktorejkoľvek našej predajni a tiež online na stiahnutie tu.

Či už sa rozhodnete pre online nákup alebo uprednostníte osobnú návštevu našich predajní, urobte tak naozaj čím skôr!

Tešíme sa na vás!

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*