Originálne zošity – aj váš školák chce svoju identitu

6. februára 2016

Originálne zošity – aj váš školák chce svoju identitu
6. februára 2016 ŠEVT a.s.

Priznajte sa, koľkokrát ste si už kúpili niečo len preto, že je to pekné? Určite si spomeniete na veľa „zbytočností“, ktoré máte a používate ich, lebo sa vám páčia, aj keď z praktického hľadiska nie sú o nič lepšie ako ich škaredší ,,súkmeňovci”. A u detí je to to isté. Prečo im teda odoprieť malú radosť a neurobiť im školský svet veselší, napr. cez zošity?

Deti milujú farby a originalitu. Majú radi niečo výnimočné – či už hračku, oblečenie, nápad, alebo zážitok. A platí to aj pre školské potreby. Deti túžia byť originálne aj v škole.

kolaz_zosity

Oživte im sedenie v laviciach krásnymi zošitmi, ktoré si sami vyberú. Zošity nemusia byť nudné, len zelené, červené alebo modré. U nás si môžu deti vybrať podľa svojich záujmov – s kvetmi, so zvieratkami, so športovým motívom a mnohé ďalšie.

Zošity môžu hovoriť kto som, čo robím, s kým sa kamarátim

Prostredníctvom grafického motívu na zošite môže dieťa vyjadriť rôzne veci, napr. čo ho zaujíma (filmový hrdina, počítačové hry a pod.), že má domáce zviera, že je hokejista alebo aj to, kto v triede je jeho kamarát/kamarátka (majú rovnaké zošity) – sú tiež niečím, čím sa dá pochváliť.

Možno práve originálny zošit alebo pero spríjemní deťom neobľúbený predmet v škole alebo všedný deň. Opýtajte sa ich, či by sa im páčilo, keby sa nebezpečná matematika začínala tak, že uvidia na zošite svoje obľúbené zvieratko, alebo keby prísna slovenčina ožila pestrými kvetmi. Stavíme sa s vami, že keď ich zoberiete so sebou do nášho papiernictva a budú si môcť zošity vybrať sami, siahnu práve po takýchto originálnych školských potrebách.

Creo – ekologický stierateľný papier.

Ale nie je to len o kráse. Vieme, že deti sa veľmi nestarajú o šetrné ukladanie zošitov do dosiek alebo do tašky. Majú plnú hlavu iných, ,,dôležitejších” vecí.

776121bi_1 zošity

A práve preto sme pre nich vymysleli zošity z bieleho bezdrevného papiera so spevnenou obálkou z 200 g papiera a s trojitým spinkovaním. Vďaka tomuto inovatívnemu vyhotoveniu naše zošity pevne držia a deťom vydržia dlhšie.

 

 

Niekoľko zošitov na ukážku. Kompletnú ponuku školských zošitov nájdete v našom eshope pre Rodinu.

 

The requested album cannot be loaded at this time. Error: OAuthException Code: 200, (#200) Missing Permissions

 

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*