Pamätáte si, kedy sa naposledy vo vašej poštovej schránke objavili pohľadnice? Je to už dávno, však? Potešte seba i svojich blízkych vlastnými originálnymi pohľadnicami. Vďaka ŠEVT-u si môžete vytvoriť vlastnú pohľadnicu priamo na svojom počítači kdekoľvek na svete a my sa postaráme o jej tlač a odoslanie cez Slovenskú poštu. 

Pohľadnice - zase v móde?

V dnešnej dobe (dobe elektronickej komunikácie) sú pohľadnice už skôr minulosťou. Ale ruku na srdce: čo vás poteší viac - neosobné blahoželanie na svojej facebookovej „stene“ alebo milé prianie v poštovej schránke“? Napriek ústupu klasických pohľadníc sú čoraz modernejšie tie s vlastnými fotkami. Môžete sa pochváliť milou rodinnou fotkou a zároveň zapriať veselé Vianoce či Veľkú noc, k narodeninám môžete poslať fotku s oslávencom, starej mame zase fotky vnúčat. Na to, aby ste niekomu urobili radosť, nepotrebujete sviatky ani narodeniny.

Ako si vyrobiť a vytlačiť fotokalendár online .

pohľadnice

 

Keď chcete poslať pohľadnicu, musíte ju najskôr kúpiť a potom s ňou ísť na poštu. V tejto uponáhľanej dobe však na to už takmer nikto nemá čas, a tak ponúkame službu, vďaka ktorej si môžete pozdrav vytvoriť v počítači, tablete alebo smartfóne, my ho vytlačíme a odošleme za vás.

Máte na výber svadobné, narodeninové, meninové, vianočné motívy a mnohé iné. Na fotky môžete použiť rôzne rámčeky so sviatočnými alebo abstraktnými pozadiami. Vytváranie takýchto pohľadníc oceníte aj na dovolenke, keď si namiesto čakania na pošte môžete užívať slniečko. Nemusíte posielať len svoje fotky, k dispozícii máte aj množstvo vtipných alebo milých obrázkov.

V priloženom videu nájdete postup, ako si vytvoriť vlastnú pohľadnicu. Editor na vyplnenie pohľadnice nájdete na stránke ŠEVT-u.

sevt- pohľadnice

Okrem tlače pohľadníc ponúkame aj tlač vizitiek, fotokalendárov, brožúr a iných produktov.

Technické informácie:

  • Veľkosť pohľadnice je štandardná, tlač je na papier s hmotnosťou 300 g/m².
  • Pohľadnica od nás odíde najneskôr na druhý pracovný deň od prijatia objednávky.
  • Doručená adresátovi bude pravdepodobne v priebehu 3-4 pracovných dní (1 deň na tlač + 2-3 dni odoslanie poštou, pri pohľadniciach zasielaných do zahraničia treba rátať s dlhším časom doručenia.

Vedeli ste?

  • Prvé pohľadnice pochádzajú z Nemecka od istého Augusta Schwarza, (sériu pohľadníc rôznych miest vydal už v roku 1870).
  • Prvé slovenské pohľadnice vyobrazovali Bratislavu, Trenčín, Dobšinskú ľadovú jaskyňu a Piešťany.
  • Zbieranie pohľadníc sa odborne nazýva filokartia a zbieranie poštových známok filatelistika.