Nechce sa vám do práce? Náladu vám zmení zdravá fľaša.

10. februára 2016

Nechce sa vám do práce? Náladu vám zmení zdravá fľaša.
10. februára 2016 ŠEVT a.s.

Najlepším spôsobom na vylepšenie nálady je, ak si môžete niečo, čo máte radi, vziať so sebou na cestu, do práce alebo do školy. Napríklad domáci nápoj. Vaša zdravá fľaša vás bude sprevádzať kdekoľvek – dajte si do nej obľúbenú domácu limonádu alebo čaj. Krásny dizajn zasa poteší oči.

sevt-zdrava-flasa1

Modrý pondelok, cesta do práce alebo do školy, v hlave smútok za príjemným víkendom a útulnosťou domova. Situácia je vážna, nie však zúfalá. Fungujú staré osvedčené metódy, ako si z domu so sebou vziať niečo, čo zahreje srdce, zlepší náladu. A ako sa hovorí – najlepšia cesta k srdcu vedie rovno cez žalúdok.

Počas víkendu si iste nájdete čas na prípravu domáceho nápoja. Receptov na svieže a zdravé limonády a smoothies je na internete mnoho, stačí si iba vybrať. V zimnom období poteší hlavne čaj so zázvorom, citrónom a medom.

Domácu limonádu si urobte do veľkého džbána tak, aby vám v chladničke niečo ostalo až do pondelkového rána. Potom ju len prelejete do pripravenej špeciálnej fľaše, vhodíte do nej niekoľko lístkov čerstvej mäty a je to. Podobne si môžete pripraviť aj čaj. Zázvor a citrón vopred odšťavíte, ráno si do pripravenej fľaše nalejete horúcu vodu, prilejete zázvorovú šťavu a keď to trochu vychladne, pridáte citrónovú šťavu a med.

V obedároch je dobré nosiť si jedlo so sebou.

Zdravá fľaša uchová vlastnosti nápoja

Ak ste na prípravu svojich domácich nápojov použili kvalitné suroviny, bola by škoda ich skladovať a prenášať spôsobom, ktorý by mohol pozmeniť ich chuť a vlastnosti. Určite nepoužívajte lacné plastové fľaše od nápojov zakúpených v supermarketoch. Ideálnym materiálom, z ktorého by mala byť zdravá fľaša vyrobená, je ľahké a pevné sklo alebo špeciálny plast.

sevt-zdrave-flase zdravá fľaša

Výhody nielen pre zdravie:

  • Hladký povrch materiálu nedáva šancu zachytávaniu mikroorganizmov vo fľaši.
  • Zdravý nápoj poruke zabezpečí pitný režim a celodenný prísun vitamínov a minerálov.
  • Pri farebnom nápoji ako smoothie alebo ovocný čaj sa sklo používaním nesfarbuje.

 

 

Náš TIP: sklenená fľaša s dvojitým sklom. Táto fľaša je vďaka dvom vrstvám skla vhodná na horúce aj studené nápoje a mierne predlžuje dobu, počas ktorej si nápoje udržia svoju teplotu. Je vyrobená z kvalitného ľahkého a odolného skla. Silikónové prvky dotvárajú skvelý dizajn a zároveň zvyšujú ochranu fľaše pred prípadnými nárazmi.

 

Tu je niekoľko ďalších možností z našej ponuky:

 

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*