Diár, dáždnik – užitoční pomocníci, ktorých treba mať poruke

9. mája 2016

Diár, dáždnik – užitoční pomocníci, ktorých treba mať poruke
9. mája 2016 ŠEVT a.s.

Poznáte to, vonku začne pršať a vy nemáte dáždnik, treba si niečo zapísať a nemáte zápisník. Vždy, keď niečo súrne potrebujete, nie a nie to nájsť. Preto vám prinášame užitočných pomocníkov, ktorých by ste mali mať vždy poruke.

Niektoré dni sú ako zlý sen. Zlomí sa vám necht a príšerne to bolí, začne pršať a vy nemáte pri sebe dáždnik, vybije sa vám telefón a zabudli ste si doma diár.

Užitoční pomocníci

S nami môžete takýmto situáciám ľahko predísť – v kabelke alebo príručnej taške vám stačí niekoľko drobností a deň je hneď krajší.

768617bb

Pero a papier

Toto sa stalo hádam už každému. Potrebujete si niečo súrne zapísať, chcete nechať odkaz alebo ste „ťukli“ odparkované auto. Ak nemáte čas čakať na majiteľa, no slušnosť káže nechať mu na seba aspoň kontakt. Veľa ľudí to nerobí, ale takýmto prejavom zodpovednosti predídete značným problémom. Kamery sú dnes už všade a polícia k nim má prístup.

Diár/zápisník

Tak vy ho ešte nemáte? To je chyba. Nielenže vám pripomenie dôležité veci, usporiadate si svoj denný harmonogram, a tak sa vám nestane, že máte byť na dvoch miestach naraz. Ľudská myseľ je zábudlivá, to všetci vieme. Ale vieme aj to, že meškanie nás v očiach druhých robí nespoľahlivými. O lepšej organizácii času vám čoskoro prinesieme článok.

dáždnik pršiplášť

Dáždnik

Aprílové počasie je, ako všetci dobre vieme, nepredvídateľné. Preto vám hlavne v jarných mesiacoch odporúčame nosiť so sebou dáždnik. Nemusíte nosiť veľký, stačí malý skladací, ktorý nezaberá veľa miesta a ľahko ho schováte do tašky. Ochránite si tak nielen svoj účes, ale aj zdravie, a to je predsa najdôležitejšie. Dáždnik nemusí byť len praktický – ak si vyberiete pekný dizajn, žiadny dážď vás nerozhodí.

Dáždnik a pršiplášť – drobnosti spravia deň

Manikúra a zrkadielko

ks02663

Zlomený nechtík znie ako banalita, ale môže to byť veľmi nepríjemná, bolestivá záležitosť. Cestovná manikúra vám v kabelke zaberie minimum miesta, ale zároveň poskytne maximum úžitku. Už nikdy viac sa so zlomeným nechtom nepoškriabete ani ním neurobíte „rýchliky“ na pančuchách.

Zrkadielkom si môžete napríklad skontrolovať, či nemáte niečo medzi zubami – to by vám pri prvom dojme teda nepridalo. Pamätajte, že prvý dojem je dôležitý. Je vždy dokázané, že už za 12 sekúnd si o vás dokáže človek urobiť dojem, a to ani nemusíte otvoriť ústa. Dbajte preto na to, aby ste vždy pôsobili príjemne a upravene.

Externá batéria

Moderný svet priniesol mnoho ,,vychytávok” a jednou z nich je aj externá batéria, ktorá vám uberie stresu. Je to priam Murphyho zákon, že keď si potrebujete zatelefonovať alebo vyriešiť nejaký problém, smartfón sa vám vybije. S touto skvelou vecičkou to však nie je žiadny problém – stačí ju len zapojiť a fungujete ďalej.

Nezabúdajte však, že aj externú batériu treba znova nabiť!

USB kľúč

Žijeme v informačnej dobe, a tak si informácie môžete nosiť so sebou neustále – na USB kľúči. Dajte si však pozor, čo naň ukladáte. Kúpte si radšej dva – jeden súkromný a jeden do práce. Tak sa vám nemôže stať, že pri nastavovaní prezentácie v práci sa na projektore objavia vaše súkromné fotografie či videá.

Tak, toto sú naši užitoční pomocníci. V komentároch sa s nami môžete podeliť o svoje nepríjemné skúsenosti alebo ďalšie tipy na maličkosti, ktoré pomôžu zachrániť situáciu.

Viac produktov nájdete v našej stránke – ŠEVT pre Rodinu.

 

 

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*