Poznáte fúkacie fixky?

27. apríla 2016

Poznáte fúkacie fixky?
27. apríla 2016 ŠEVT a.s.

Pravidelne vám prinášame rôzne inšpirácie ako zveľadiť svoj domov alebo zabaviť deti pri kreatívnym spôsobom. Ani dnešok nebude výnimkou. S fúkacími fixkami dokážete vytvoriť aj takéto ,,zázraky”…

Poznáte fúkacie fixky?

Ich výhodou oproti normálnym fixkám je, že si sami určujete intenzitu farby a namiesto jasne určených tvrdých hrán môžete nakresliť, respektíve vyfúkať obrázok ,,do stratena“.

ľahko umývateľné a vyprateľné, čo iste oceníte, a zvlášť vtedy, ak máte deti.

Hra so šablónami

Pomocou šablón a fixiek môžete vytvárať nielen zaujímavé umelecké dielka, ale aj doplnky do detskej izby. Stačí použiť staré krabice, oblepiť ich washi alebo textilnou lepiacou páskou a vďaka šablónam a fixkám získate roztomilý a nenapodobiteľný doplnok do detskej izby.

Šablónu s fúkacími fixkami môžno použiť aj na výrobu originálnych pozdravov alebo pohľadníc pre svoju rodinu. Potrebujete len tvrdý papier, šablónu s fúkacími fixkami a trochu kreativity. Vaše deti sa do fúkacích fixiek určite zamilujú. A možno aj vy dostanete k narodeninám vlastnoručne vyrobenú pohľadnicu alebo pozdrav.fúkacie fixky

V našej ponuke nájdete rôzne šablóny, dievčenské i chlapčenské. Pri troche odvahy ich môžete použiť aj vo svojej spálni na skrášlenie roztomilých kvetovaných boxov (s papierovým povrchom) určených na odkladanie drobností.

 

Nápady na dlhší čas.

Pomocou tvrdého papiera si môžete vytvoriť aj vlastné šablóny a doplnky ozdobiť nielen jednoduchými srdiečkami a hviezdičkami, ale aj medvedíkmi či kvetinkami. A samozrejme, s fúkacími fixkami sa dá maľovať aj bez použitia šablón.

fúkacie fixky

Vytvorené obrázky sú naozaj jednoduché a pekné…

Šablóny môžete použiť aj na dekoráciu stien alebo nábytku. Namiesto fúkacích fixiek však použite akrylové farby, ktoré sú vodeodolné a neotierajú sa. Sú riediteľné vodou, a napriek tomu zostávajú žiarivé. Čoskoro vám o nich prinesieme viac informácií a hádam poskytneme inšpiráciu.

Ak vás zaujíma maľovanie alebo dekorovanie, nebojte sa navštíviť našu stránku ŠEVT pre Rodinu, určite tu nájdete množstvo skvelých produktov a rád, ako na to.

 

 

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*