Popisovateľná farba na stenu – kto povedal, že po stenách sa písať nesmie?

10. februára 2016

Popisovateľná farba na stenu – kto povedal, že po stenách sa písať nesmie?
10. februára 2016 ŠEVT a.s.

Radi si v rodine nechávate odkazy alebo radi kreslíte? Využite stenu na zábavu, vzdelávanie alebo písanie odkazov. Popisovateľná farba na stenu Smart Wall Paint je výborný vynález, vďaka ktorému môžete písať priamo na stenu bez toho, aby ste spôsobili škodu. Premení hladké povrchy na popisovateľné a nasucho stierateľné plochy, akými sú aj biele tabule.

etswp3 farba na stenuNa stenu si tak môžete písať akékoľvek zoznamy, mottá, citáty, ale aj vyznania. Smart Wall Paint je náter vhodný aj do detskej izby, dieťa si môže po stenách nielen kresliť, ale si sem aj napísať to „nezapamätateľné“ slovíčko z učebnice, ktoré sa musí naučiť.

Tento náter sa používa na celom svete vo veľkých a malých spoločnostiach, hoteloch, nadáciách, tréningových organizáciách a konzultačných spoločnostiach, ale aj v školách, vysokých školách, univerzitách a štátnych orgánoch.

Vidieť pred sebou dennodenne napísané ciele a hodnoty vašej spoločnosti je vynikajúca motivácia do práce. Svoju novú stenu môžete použiť aj na písanie odkazov, obmieňateľnú výzdobu kancelárie a na vytvorenie nového, estetického prostredia, v ktorom sa vám bude ešte lepšie pracovať. Keď budete mať svoje predsavzatia rovno pred očami, neporušíte ich.

Nič vám nebráni použiť ju aj doma, a vytvoriť si tak ešte útulnejšie prostredie.

Samolepiace omaľovanky na steny.

Popisovateľná farba na stenu má úplne použitie

Farbu možno aplikovať na akýkoľvek hladký povrch – na stenu alebo povrchy, ako napríklad stoly a podobne.

Na písanie a kreslenie po “chytrej” stene Smart Wall Paint môžete používať bežne dostupné popisovače na biele tabule, označované aj ako Whiteboard Marker. Po použití je možné stenu zotierať handričkou z mikrovlákna alebo akoukoľvek inou textíliou.

Na rozdiel od klasických tabúľ, na ktoré sa používa krieda, vám ani vašim deťom nehrozia žiadne dýchacie problémy.

Aplikácia náteru je ľahká a balenie obsahuje všetko, čo na túto aplikáciu potrebujete (s výnimkou štetca a ochranného obalu). Pred aplikáciou Smart Wall Paint ešte odporúčame na natieraný povrch použiť aj základnú farbu, tzv. primer (bielu alebo priehľadnú), ktorá je dostupná v troch formách:

Základná farba magnetická

Základná farba magnetická

Základná farba priehľadná

Základná farba priehľadná

Základná farba biela

Základná farba biela

 

 

 

 

 

 

Creo stierateľné listy.

Viac informácií nielen o Smart Wall Paint na steny nájdete v našom e-shope.

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*