Personalizované bloky – produkt šitý na mieru

20. februára 2017

Personalizované bloky – produkt šitý na mieru
20. februára 2017 Jana Lauková

Každý človek je iný. Povahou, záujmami aj vzhľadom. A práve preto tak veľa ľudí miluje veci na mieru. Nie sú to veci, ktoré sa bežne predávajú v obchodoch, ale veci, ktoré majú štýl. Sú jedinečné – ako aj vy. A jedinečnosť by sa nemala skrývať, veď len vďaka nej je svet okolo nás taký zaujímavý a plný farieb.

My v Ševte sme sa rozhodli k tejto farebnosti prispieť a priniesť vám niečo špeciálne – produkt, ktorý vám bude šitý na mieru. Chceli sme, aby to bola vec, ktorú budete často používať, aby bola praktická a hlavne – aby bola naozaj vaša.

A TAK SME SA ROZHODLI VYROBIŤ PRE VÁS PERSONALIZOVANÉ BLOKY.

Bloky sú totiž vecou, ktorú používame hádam všetci – máme ich doma, v práci, škole… Píšeme si do nich stručné poznámky aj podrobné denníky. Učíme sa z nich slovíčka cudzieho jazyka či hudobné noty. Sprevádzajú nás naozaj na každom kroku. Sú praktické. A ak sú aj pekné, robia nám radosť. No hlavne spĺňajú to najdôležitejšie – dajú sa prispôsobiť na mieru každému z nás.

sevt_jedinecny_clovekAko? Porozmýšľajte o veciach, ktoré vás tešia. Máte obľúbené tričko? Domáceho miláčika? Namaľovali ste niečo, na čo ste naozaj hrdý? Odfoťte to alebo naskenujte a pošlite na našu adresu. Nebojte sa popustiť uzdu svojej fantázii. Váš blok nemusí byť len o fotkách, môžete ho zladiť so svojím životným štýlom.

Ak idete na dôležité stretnutie a chcete byť neprehliadnuteľný, príďte naň s blokom, ktorý bude dokonale ladiť s vaším oblečením. A keď hovoríme dokonale, myslíme naozaj dokonale. Môžete mať na ňom motív šatky, ktorá bude ozdobovať váš krk, či rovnakú výšivku, aká žiari na vašej blúzke.

sevt_jedinecny_clovek2Ste svadobný agent a potrebujete si na schôdzke s nevestou zapísať všetky podrobnosti? Určite na ňu príjemne zapôsobí, ak budete mať pri sebe blok so svadobným motívom.

A čo vaše hobby? Chodíte na gitaru a zodrali ste si pri hraní už všetky prsty? Prečo si nedať odretý hmatník na zošit s notami? Určite si ho tak v hudobnej škole omylom nezameníte s niekým iným. Alebo si môžete blok zladiť so svojím nástrojom a mať na ňom ten istý vzor, aký žiari na vašom gitarovom obale.

sevt_jedinecny_clovek3A čo tak vyrobiť súpravu motivačných zošitov pre svoje deti? Trávia voľný čas radšej vonku so psom než nad učebnicami? Dajte im na školské zošity jeho fotku s vtipným nápisom (napr. ako je ten náš: TENTO ROK TO DÁŠ NA JEDNIČKU. PACKU NA TO!).

Personalizovaný blok môže byť naozaj osobný.

Taký osobný, ako váš odtlačok prsta či naskenovaná dlaň.  Môžete naň dať nôžky a rúčky svojho dieťatka a zapisovať si doň všetky milé detaily o jeho pokrokoch. Keď budete po čase tieto zápisky spolu čítať, určite sa nasmejete.

Váš blok by mal byť jednoducho o vás. O veciach, ktoré vás napĺňajú a tešia. O veciach, ktoré vás vyjadrujú. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať si na našom tlačovom portáli jeho detaily a poslať motív. A my vám ho vyrobíme presne podľa vášho priania – či už s farebnými, alebo čiernobielymi listami, s linajkami či štvorčekmi. Ak chcete, aby vám obálka dlho vydržala, zalaminujeme ju. Môžete si zvoliť blok so špirálou alebo zošit so spinkami. A ak chcete mať medzi listami vložené strany s obrázkami, ktoré sa hodia k obalu, ani to nebude problém. Vyrobíme vám jedinečný blok, aký už nikto iný mať nebude, pretože bude zhotovený presne podľa vašich želaní.

 

STE TOTIŽ JEDINEČNÝ. A MY CHCEME VAŠU JEDINEČNOSŤ PODČIARKNUŤ.

Personalizovaný blok – dizajn “šatka s mačkami”

Personalizovaný blok – dizajn “packu na to”

Personalizovaný blok – dizajn “obal na gitaru”

Komentáre (4)

 1. Veronika 3 roky nazad

  Výborný nápad. Určite si dám taký blok vyrobiť.

  • ŠEVT a.s. 3 roky nazad

   Ďakujeme, sme radi, že sa vám páči 🙂

   Pekný deň

 2. Veronika 3 roky nazad

  Výborný nápad. Určite porozmýšlam nad vlastným dizajnom ….

  • ŠEVT a.s. 3 roky nazad

   Ďakujeme a budeme radi za objednávku

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*