Je bežné, že deti deti namiesto plátna použijú aj čisté steny v dome alebo byte. Skúste urobiť zo škody úžitok a dovoľte im to. Ak sú vaše deti menšie, pomôžu im samolepiace omaľovánky, tým väčším zaobstarajte Smart Wall Paint.

Vytvorte svojim deťom z izby ich vlastné čarovné kráľovstvo, v ktorom sa budú cítiť dobre a ktoré si čiastočne vytvoria aj oni samé. Odmenou vám budú nielen ich očká žiariace radosťou, ale aj pekný interiér vášho bytu.

Omaľovánky na stenu - namiesto pohromy skvelý dizajn

Nechajte svoje deti vymaľovať si izbu veselými kresbami. Samolepiace omaľovánky v ponuke spoločnosti ŠEVT sú vynikajúcou alternatívou ku klasických omaľovánkam. Sú jednoducho odlepiteľné, s možnosťou opätovného prilepenia na iné miesto. Veselý detský dizajn prinesie veľa radosti vám i vašim deťom.

Samolepiace omaľovánky ponúkame vo formáte 300 mm x 4 m, a to v chlapčenskej aj dievčenskej verzii.

776552b776552a omaľovánky

Chlapcov budú určite fascinovať piráti a ich lode, dinosaury a draky,

776552b1

zatiaľ čo dievčatkám učarujú princezné, víly a jednorožce.

776552a1

Samolepiace omaľovánky sú využiteľné pri vyfarbovaní a ozdobovaní detskej izby, veď každé dieťa túži byť výnimočné.

Stále častejšie vidieť deti, ktoré držia v rukách smartfóny, notebooky či tablety. Vo svete elektroniky tak prichádzajú nielen o krásne detstvo, ale aj o fantáziu a kreativitu. Dajte im namiesto vynálezov tohto storočia, do rúk omaľovánky. Sú síce dostupné už aj v elektronickej verzii, ale tie klasické papierové majú na vývoj detí omnoho lepší vplyv. Takto ich najjednoduchšie a zábavnou formou naučíte nielen rozpoznávať farby a používať farbičky, ale rozvíjajú si tak aj jemnú motoriku. Ďalšou výhodou bude určite aj chvíľa ticha, keď sa dieťa sústredí na maľovanie.

Popisovateľná farba na stenu.

Omaľovánky sú skvelá vec. Drobci si pri nich trénujú šikovnosť rúk, čo sa im zíde aj pri nástupe do školy a písaní prvých kostrbatých písmenok. Väčšie deti naplno využívajú fantáziu, rozvíjajú svoj talent a možno v sebe práve objavujú budúceho maliara, dizajnéra či architekta.

Viac informácií nielen o omaľovánkach a Smart Wall Paint nájdete v našom e-shope.