Obedáre vyriešia problém so zdravou a domácou stravou

10. marca 2016

Obedáre vyriešia problém so zdravou a domácou stravou
10. marca 2016 ŠEVT a.s.

V posledných rokoch aj k nám na Slovensko dorazil trend zdravej stravy. Stravovať sa zdravo je nielen moderné, ale i prospešné pre naše telo. Ako všetci vieme, naša strava by sa mala skladať z bielkovín, tukov, sacharidov a vitamínov v správnom pomere. Doma je jednoduché dodržiavať tieto pravidlá. Problém však nastáva na cestách, v škole alebo v práci, kde nemáme vždy k dispozícii svoje jedlo, a tak si často vyberieme jednoduchšiu alternatívu v podobe nezdravého, tučného alebo vyprážaného jedla z obchodu s rýchlym občerstvením, ktoré nám škodí. A práve obedáre vedia tento problém vyriešiť.

Obedáre vám umožnia vychutnať si svoje domáce jedlo v škole, práci či na cestáchcn0293c obedáre

Odborníci odporúčajú nosiť si jedlo so sebou. Lacné plastové dózičky s desiatou alebo obedom často pretekajú, lepšou voľbou sú obedáre, z ktorých si môžete vychutnávať svoj šalát alebo kuracie mäsko s ryžou a oblohou.

Zbalte si jedlo a pitie na výlet.

Stačí len niekoľko minút večer alebo ráno a môžete mať zabalené jedlo nielen pre seba do práce, ale aj pre deti do školy. Pre ne je zdravé stravovanie obzvlášť dôležité. Sú ešte vo vývoji a tým, že ich vediete k starostlivosti o zdravie, dávate im neoceniteľný dar. Veď predsa niekoľko minút času strávených pri príprave jedla nie je vysoká cena za zdravie. A keď si ten čas predsa len nenájdete, zastavte sa v reštaurácii a dajte si svoj zdravý obed zabaliť – do vlastných obalov. Je to určite ekologickejšie, ako po každom obede vyhadzovať plastové obaly do koša. Svoj obedár si iba umyjete a môžete ho použiť znova.

Spoločnosť ŠEVT ponúka 1-, 2- a 3-dielne obedáre so sklopnými ušami na prenášanie potravín.

Vďaka kvalitnému dvojstennému vyhotoveniu (vonkajšia časť je z tvrdeného plastu a vnútorná z nehrdzavejúcej ocele) udržia vaše jedlo v zime dlhšie teplé a v lete dlhšie chladné. Jednotlivé dózy sú k sebe pripevnené závitom, v hornej časti sú sklopné rúčky na ľahké prenášanie a manipuláciu. Obedáre sú odolné voči nárazu a sú vhodné do chladničky aj mrazničky.

Cestujeme na prázdniny.

 

Na prenášanie obedárov sú najvhodnejšie tašky z našej ponuky:

Termotaškaks0045e – taška z odolnej polyesterovej textílie je vybavená účinnou termoizolačnou vložkou s hliníkovou fóliou a kvalitným zipsovým uzáverom. Krásna a praktická taška na jedlo v zaujímavom dizajne je ideálna na výlety, pikniky i do práce. Vaše jedlo udrží v zime dlhšie teplé a v lete dlhšie chladné.

 

 

ks0038a obedáre taška

Malá taška s plochým dnom – vďaka širšiemu plochému dnu sa v nej prenášané veci neprevrátia ani nevylejú. Je vyrobená z kvalitného PVC odolného proti bežnému opotrebovaniu. Dá sa uzatvárať na zips a vnútri má praktické vrecko na mobil a kľúče. Je ideálna na denné nosenie. Ponúkame ju v rôznych farbách.

Viac informácií a kompletnú ponuku obedárov a tašiek nájdete v našom eshope pre Rodinu.

 

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*