Newsletter od nás podporuje vaše záujmy

23. mája 2018

Newsletter od nás podporuje vaše záujmy
23. mája 2018 Veronika Heckova

Chcete vedieť o všetkých novinkách a blogoch na svojej obľúbenej webovej stránke ŠEVT-u? Pomôžu vám naše newslettre. Vďaka odoberaniu noviniek budete v pravidelných intervaloch informovaní o všetkom, čo vás zaujíma. Okrem toho vám newsletter ušetrí množstvo času stráveného prezeraním celého webu a je ekologickejší ako letáky. Navyše si ho otvoríte tam, kde naň máte čas a chuť: v počítači, na tablete alebo v mobile.

Newsletter nemá otravovať, ale naopak, potešiť

A aké sú tie naše? Veselé, hravé a tvorivé. Sú pre všetkých, ktorí majú radi nové nápady, sú kreatívni a obľubujú papierové produkty. Rovnako si nájdu to svoje rodičia, ktorí nakupujú školské pomôcky pre deti alebo hľadajú nápady na darčeky, aj podnikatelia, ktorí zháňajú kancelárske potreby.

Za vašu dôveru vám dávame bonusy, vždy vám pošleme extra rady a tipy na nezaplatenie, kreatívne fotoblogy, užitočné informácie a trendové produkty pre celú rodinu.

Zo sledovania newslettra pre vás plynie množstvo výhod. V porovnaní s klasickými letákmi sú informácie v ňom šité vám na mieru, navyše sú podané ekologickejšie a prehľadnejšie. Na jedno kliknutie myšou si prečítate len to, čo naozaj chcete.

5 dôvodov, prečo sledovať newsletter zo ŠEVT-u

Je krátky a výstižný

Neradi čítate zdĺhavé texty, ale chcete vedieť všetko podstatné? Potom je pre vás newsletter tou správnou voľbou. Pohľadom za pár sekúnd viete, čo vás z neho zaujíma, prípadne, ktoré produkty alebo novinky sú pre vás vhodné.

Prehľad všetkých najnovších príspevkov na webe

Jednou z najväčších výhod newslettra je, že sleduje váš obľúbený web za vás. Newsletter vás automaticky informuje o všetkom, čo potrebujete vedieť. V pravidelných intervaloch si nájdete zoznam nových blogov, fotočlánkov, tiež  najhorúcejšie tipy na darčeky alebo trendové produkty. S newslettrom vám už nič podstatné  neujde.

Šetrí životné prostredie

Ako papiernictvo veľmi dobre vieme, že papier je najlepšie recyklovateľným materiálom a rozhodne nespôsobuje našej planéte také problémy ako plasty. Na druhej strane je potrebné obmedzovať jeho spotrebu. Napríklad aj pomocou elektronických newslettrov. Dozviete sa z nich všetko, čo chcete a navyše ekologickou formou.

A ak máte doma rôzne papierové letáky, nezabudnite ich triediť a dávať do odpadu s papierom. Vďaka recyklovaniu sa dá jeden kus papiera využiť aj štyri- či päťkrát.

Kreatívne postupy a návody, ktoré sa nám do papierového magazínu už nezmestili

Každý mesiac sa na webe Ševt-u objavujú články o každodenných životných situáciách, ktoré sa vás môžu týkať, ale aj zábavné a tvorivé projekty. Zvyčajne ide o nápady na hry, dekorácie alebo didaktické pomôcky, ktoré sa dajú ľahko vyrobiť aj v domácom prostredí. Vyrábali sme vianočné, veľkonočné dekorácie, ale aj hry pre deti alebo pomôcky na učenie farieb.

Z kapacitných dôvodov však nie je možné zaradiť všetky blogy a tvorivé fotopostupy do letákov a magazínov. Preto ak chcete mať prehľad o všetkých kreatívnych článkoch, prihláste sa k odberu newslettra. Každý mesiac bude na vás v emailovej  schránke čakať množstvo nápadov a článkov s témami z každodenného života.

Na jeden klik k produktom

Každý newsletter obsahuje jednoduché navigačné menu, vďaka ktorému sa dostanete na najobľúbenejšie podstránky nášho webu. Nemusíte nič hľadať, ani listovať. Všetko nájdete na prvý pohľad.

Priamo z newslettra sa dostanete aj do e-shopu. Po pár kliknutiach už vybraný tovar cestuje k vám. Vďaka responzívnemu webu to všetko zvládnete aj v mobile. Nie je na zahodenie a stojí za to!
My vám budeme radi posielať náš newsletter, aby ste vedeli, že sa chceme o vás starať a pomáhať vám pestovať vaše záujmy.
Budeme mať veľkú radosť, ak sa prihlásite na odber nášho newslettra, prípadne sa na skúšku začítajte do tých predošlých. Ukážeme vám, že papiernictvo je viac ako len obchod. Je to životný štýl, láska k rodine a kreativita.

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*