Narodeninový darček môže byť aj milá drobnosť

5. marca 2016

Narodeninový darček môže byť aj milá drobnosť
5. marca 2016 ŠEVT a.s.

Vaša kamarátka/mama/dcéra/sestra bude mať o krátky čas narodeniny a vás znovu trápi otázka, aký darček ju poteší najviac. Najľahším spôsobom ako zistiť odpoveď, je poznať jej túžby a potreby. Narodeninový darček môže byť drobnosť, ktorá by sa oslávenkyni hodila alebo páčila, no my ju prehliadame, pretože o nej nehovorí. Stáva sa, že práve jednoduchá drobnosť vie niekedy urobiť väčšiu radosť, ako akýkoľvek veľký alebo drahý dar.

ks0304m darčekVonku je chladno, a vaša tínedžerka napriek tomu potrebuje stále ťukať do telefónu? Rukavice na dotykový displej by ju určite potešili. K mobilu by sa jej zišlo aj nejaké pekné puzdro.

Pekne zabalené darčeky jednoducho a rýchlo.

Tá najstaršia práve nastúpila do práce a nemá si kam uložiť všetky nové vizitky? A najmladšia nosí vreckové stále v tej starej peňaženke, ks0277a darčekktorú ste jej kedysi dali iba na hranie?

Čím by ste mohli potešiť svoju kamarátku, ktorú si všetci pamätajú podľa krásne upravených nechtov?  Šperkovnica vašej mamy je už preplnená. Možno by ste jej okrem ďalších náušníc mohli darovať aj väčšiu šperkovnicu, do ktorej si bude môcť všetky náušnice pekne poukladať.

Vybrať ten správny darček nemusí byť vôbec zložité.

ks0308dOkrem praktického darčeka môžete oslávenkyni darovať aj niečo, čo je iba pekné. Napríklad dekoráciu – fotorámik s vašou spoločnou fotkou alebo čosi ešte lepšie – čosi kreatívne. Nie všetky kreatívne veci sú iba pre tých šikovnejších. Existujú aj celkom jednoduché, pri ktorých sa môže zabaviť úplne ktokoľvek, napríklad maľovanky alebo mozaikové kamienky.

Predsa len si myslíte, že má oslávenkyňa radšej ,,hotové” veci? Je to aktívna žena, ktorá má rada všetko naplánované? Takej by sa určite zišiel diár. Pravdepodobne už nejaký má, ale pre jej nedopriať zmenu? Iste svoj starý diár ochotne vymení za nový-kvalitnejší a štýlovejší. A vždy, keď ho bude držať v ruke, spomenie si na vaše priateľstvo a pekné chvíle, ktoré ste spolu strávili.768617bb

 

Veríme, že vám tieto nápady pomohli a už máte lepšiu predstavu, aký darček je pre oslávenkyňu ten najlepší. A netreba mať zbytočné obavy. Dar, ktorý je darovaný z lásky a z pravého priateľstva, vždy úprimne poteší.

 

Viac tipov na narodeninové darčeky nájdete v našom eshope pre Rodinu.

Komentár (1)

  1. nausnicky 4 roky nazad

    (LIKE) Toto sa mi veľmi páči.

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*