Sevt Obrazok Zalozky 1

Malý darček pre radosť od nás pre vás

V tomto čarovnom predvianočnom čase, kedy každý rozmýšľa nad tým, ako a čím potešiť svojich blízkych, by sme radi aj my vám venovali malý darček pre radosť. Síce malý, ale milý... ????

Ku každému nákupu v našich predajniach ŠEVT papiernictvo teraz dostanete praktickú a elegantnú záložku do knihy.

Sevt Obrazok Zalozky 2

 Čím je zaujímavá?

  • Je vyrobená z kvalitného a pevného papiera, vďaka čomu sa vám pri používaní len tak ľahko nezničí.
  • zaoblené rohy a špeciálny matný povrch, ktorý je príjemný na dotyk.
  • Môžete si vybrať zo 16-tich rôznych motívov – od romantických diel americkej umelkyne Aimee Stewart, cez kresby slovenskej ilustrátorky Eriky Čákovej-Ralbovskej či mladej talentovanej Patrície Prôčkovej až po najrôznejšie vzory, ktoré môžete nájsť výhradne na našich dizajnových produktoch - hravé bodky, chutné praclíky či muffinky a ďalšie. Viete si ju tak krásne zladiť so zošitom, zápisníkom či iným produktom z danej dizajnovej kolekcie. Pevne veríme, že si na svoje prídu malí i veľkí, a každý si na záložke nájde ten svoj obľúbený vzor.

Sevt Obrazok Zalozky 4

  • Na jej zadnej strane nájdete jednu z 5 rôznych edukačných tém, vďaka ktorým budete mať kedykoľvek poruke základné informácie o: farbičkách, kódovaní zošitov, formátoch papiera, druhoch pier či tvrdosti ceruziek. Prehľadné a názorné spracovanie vám uľahčí orientáciu v týchto témach a veríme, že do budúcna vám informácie na záložke poslúžia ako užitočná a rýchla pomôcka (ťahák). Pokiaľ by ste mali záujem dozvedieť sa o danej téme ešte viac ako ponúka spomínané stručné spracovanie, na každej zo záložiek nájdete odkaz na článok v našom blogu, kde si môžete prečítať ďalšie podrobnosti.

Sevt Obrazok Zalozky 3

 

 

Záložky sú k dispozícii do rozdania, takže pokiaľ si chcete nazbierať celú kolekciu motívov, resp. edukačných tém, dlho neotáľajte.

Dúfame, že sa vám náš malý darček bude páčiť a urobí radosť vám, vašim deťom či komukoľvek blízkemu, komu ju s láskou pribalíte ku knihe pod vianočný stromček. ????

Majte krásny predvianočný čas!