Keď je pohľadnica originál

4. júna 2018

Keď je pohľadnica originál
4. júna 2018 Veronika Heckova

Letné prázdniny sú krásnym obdobím relaxu, dovoleniek a výletov. Navštívite mnohé zaujímavé miesta. Objavujete celkom nové a nepoznané, alebo navštevujete aj dobre známe a obľúbené, také, na ktoré sa radi vraciate. Každý podľa toho, čo je mu blízke. Niekto naloží rodinu aj s batožinou do auta a vydá sa k moru, iný zas iba s batohom na chrbte vybehne do hôr, aby si oddýchol od všetkých vymožeností modernej doby a hlavne od povinností a starostí bežných dní. Dovolenka je predsa na to, aby ste si oddýchli a načerpali novú energiu a elán na svoje ďalšie fungovanie.

A povedzte si úprimne, svojimi zážitkami a nádhernými pohľadmi či výhľadmi sa aj radi pochválite.  Či už na sociálnych sieťach, v mailoch alebo chcete potešiť svojich blízkych fotkami, ktoré posielate cez mobilné chaty. No aj v tejto elektronickej dobe má ešte stále svoje neopakovateľné čaro klasická papierová pohľadnica. Navyše, stáva sa raritou a výnimočným spôsobom komunikácie. Tak prečo nebyť výnimočný…?

Keď je pohľadnica originál sevt_pohladnice1

V dovolenkových destináciách ponúkajú nespočetné množstvo klasických pohľadníc, častokrát sa ani nedá vybrať.

A možno ani nie preto, že by boli také krásne, že by ste sa nevedeli pre jednu z nich rozhodnúť, ale preto, že sa vám ani jedna nepáči… Žiaden problém, pretože si môžete vytvoriť svoj vlastný a neopakovateľný pohľadnicový originál. Ako?

S pomocou našej služby, ktorú vám bližšie predstavíme. Milé papierové prekvapenie v schránke vždy poteší. O to viac, že si môžete prednú stranu pohľadnice vytvoriť podľa vlastných predstáv, napríklad s nejakým milým momentom zachyteným vaším mobilom či foťákom alebo si jednoducho vyberiete zo širokej ponuky obrázkov či vtipných grafík.

Vďaka Ševt-u si môžete vytvoriť vlastnú pohľadnicu priamo vo svojom počítači alebo inom elektronickom zariadení a my sa postaráme o tlač a odoslanie cez Slovenskú poštu v rámci SR za 2,00 € s DPH a do celého sveta za 2,50 € s DPH (za 1 ks fotopohľadnice). Nemusíte si vôbec lámať hlavu nad tým, kde kúpite známku, kde je najbližšia pošta alebo či vaša pohľadnica nezostane v hotelovej poštovej schránke ešte niekoľko týždňov po vašom odchode.

Jednoduchšie to už nejde…

Papierovú pohľadnicu môžete poslať z ktoréhokoľvek miesta na svete, kde je internetové pripojenie. Ležíte si napríklad s rodinkou na pláži a chcete poslať krásny letný výhľad na more babičke? Stačí vám na to niekoľko minút, pár klikov a je to hotové.

Je to celkom jednoduché, skúste to!

 • Mobilom odfotíte, čo sa vám páči.
 • Ak máte internetové pripojenie cez mobil, vyhľadáte si stránku www.tlac-sevt.sk/posli-pohladnicu.
 • Vypíšete si svoj text a adresu na zadnej strane pohľadnice, nahráte obrázok či fotku a podľa potreby si ju upravíte.
 • V rozsiahlej ponuke preddefinovaných obrázkov nájdete námety aj na rôzne príležitosti, širokú ponuku rámčekov, ktoré sú tiež ladené buď do sviatočných motívov alebo sú to farebné abstraktné pozadia, do ktorých si jednoducho vložíte vašu fotku.
 • Na záver kliknete na „uložiť a objednať“ a zaplatíte buď SMS-kou alebo platobnou kartou. Hotovo. Magazin Leto Str 22 23 OBRAZOK 1920x1440

A vy môžete ďalej spokojne pokračovať v kochaní sa okolitou krajinou.

Zopár technických informácií

  • Veľkosť pohľadnice je štandardná A6, tlač na papier 300 g/m2.
  • Pohľadnica od nás odíde najneskôr na druhý pracovný deň od prijatia objednávky.
  • Doručená adresátovi bude pravdepodobne v priebehu 3 – 4 pracovných dní (1 deň na tlač + 2 – 3 dni poštové doručenie v rámci SR, pri pohľadniciach zasielaných do zahraničia treba rátať s dlhším časom doručenia).

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*