Filofax – zorganizujte si svoj čas pomocou štýlových organizérov

5. januára 2016

Filofax – zorganizujte si svoj čas pomocou štýlových organizérov
5. januára 2016 ŠEVT a.s.

Vo víre každodenných povinností na niektoré veci jednoducho zabúdame. Našťastie, existuje spôsob, ako sa podobným nepríjemnostiam vyhnúť.

Stačí si zaobstarať organizér, ktorý budeme mať vždy poruke a pripravený na zapísanie čohokoľvek. 768528a filofaxExistujú rôzne typy a značky organizérov, avšak nie všetky spĺňajú kritériá náročného používateľa. Správny organizér by mal byť funkčný, praktický a v neposlednom rade by mal svojho majiteľa reprezentovať aj po estetickej stránke.

Presne tieto vlastnosti – funkčnosť, praktickosť a elegantný dizajn – sú dokonale skombinované v organizéroch značky Filofax.

Chaos v práci ani v súkromnom živote nevedie k ničomu produktívnemu. Je dobré mať vo veciach prehľad a všetko si zapisovať. Papieriky ponalepované po celom stole v práci, lístok na chladničke a ani kalendár na stene často nie sú presne to, čo vám efektívne pomôže. Papieriky sa ľahko postrácajú, ak ste často na cestách, tak lístok na chladničke a nástenný kalendár sú tiež nanič. Navyše vlastne vôbec netušíte, kam ste len mohli založiť vizitku od človeka, s ktorým ste sa rozprávali pred týždňom, a sľúbili ste, že sa mu ozvete…

768611aa filofax

Čo znamená Filofax?

Filofax je značka luxusných krúžkových organizérov a príslušenstva pochádzajúca z Británie. Organizéry majú dostatok priestoru na uloženie spomínaných vizitiek aj rôznych iných kariet. Ak ste už zapísali všetky stránky, bez problémov ich vymeníte za prázdne, a dokonca aj večne sa strácajúce pero budete mať vždy v správnom čase na správnom mieste. Keď sa tieto praktické výhody spoja s elegantným dizajnom, váš organizér vás bude dôstojne reprezentovať všade tam, kde si ho vezmete so sebou.

 

Fotokalendár – ako si ho vyrobiť a vytlačiť online

Tradícia

Popularita značky Filofax v poslednom desaťročí vzrástla, čo prirodzene vedie k domnienke, že ide o čosi nové. Tradícia výroby kvalitných organizérov však siaha až do roku 1921. Názov Filofax je založený na popise výrobku  ,,file of fact” (= zložka udalostí) a ako ochranná známka bol registrovaný v roku 1930. V priebehu 80. rokov sa stal Filofax dizajnovou ikonou.

Kvalitné materiály a štýlový dizajnFilofax 768617bb

V rámci všetkých druhov kolekcií je nutné oceniť nielen výber tých najlepších materiálov, ale aj dokonalé spracovanie. Materiály, farby, vyhotovenia a formáty, to všetko sú atribúty, vďaka ktorým sa organizéry, portfóliá, puzdrá a ďalšie produkty Filofax stávajú nenahraditeľnými módnymi doplnkami vhodnými na každú príležitosť. Produkty Filofax sú obľúbené nielen u mladých a módnych ľudí, ich praktickosť oceňujú najmä tí, ktorí často cestujú. Do veľkého vrecka portfólia pohodlne uložíte aj iPad či tablet.

Značka overená známymi osobnosťami

Všetky vyššie spomenuté vlastnosti sú dôvodom, prečo si produkty značky Filofax obľúbilo množstvo známych ľudí. Napríklad populárny herec a režisér Woody Allen ich má vo svojej zbierke 20.

Kompletnú ponuku nájdete v našom e-shope.

Pár ukážok na inšpiráciu:

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*