Poď sa pozrieť na extra študentské zľavy, ktoré ti ponúka ŠEVT

12. septembra 2017

Poď sa pozrieť na extra študentské zľavy, ktoré ti ponúka ŠEVT
12. septembra 2017 Jana Lauková

Výhody preukazu ISIC asi netreba osobitne predstavovať. Každý jeden študent vysokej, strednej, a dokonca aj základnej školy môže byť vlastníkom tejto karty plnej výhod. Karty sú rozdelené do 3 skupín: univerzitný ISIC, stredoškolský ISIC a ISIC klasik. Bližšie info k pravidlám a výhodám týchto kariet nájdeš TU.

My ti teraz bližšie predstavíme zľavy pri nakupovaní s kartou ISIC v predajniach ŠEVT papiernictvo

 • V prvom rade u nás nakupuješ so zľavou 15 % na celý nákup. Túto zľavu si môžeš uplatniť v ktorejkoľvek našej predajni alebo e-shope www.sevtprerodinu.sk. V e-shope stačí na konci objednávky zadať do príslušnej kolónky číslo karty ISIC a tvoje meno.
 • Zľava 15 % platí aj v prípade, že si potrebuješ niečo vytlačiť, naskenovať, kopírovať, laminovať alebo zviazať seminárku či inú prácu.
 • Neprehliadni ani našu NOVÚ mobilnú tlač, vďaka ktorej si materiály vytlačíš alebo naskenuješ oveľa jednoduchšie a výhodnejšie. Dokumenty stačí zaslať v prílohe e-mailu na sevt@printbyxerox.com a s doručeným 6-miestnym kódom si ich vytlačíš v ktorejkoľvek našej predajni. Viac sa dozvieš TU.
 • Potrebuješ vytlačiť vizitky, letáky alebo brožúrky? Využi náš online tlačový portál www.tlac-sevt.sk, zadaj číslo karty ISIC a máš to so zľavou 5 %.
 • Okrem toho pre teba pravidelne každý mesiac vytipujeme zopár produktov, ktoré si môžeš zakúpiť za extra zvýhodnenú cenu. Pozor, extra ceny platia len v predajniach! Aktuálne na mesiac september sú to tieto produkty – pozri leták.
 • A je tu ešte jedna aktuálna zľava na september – pozri kupónovú knižku, nájdeš v nej kupón na zľavu 25 %. Ide o dodatočnú zľavu 10 % k tvojej už existujúcej 15 % zľave. Táto zľava platí na všetky nezľavnené produkty. Kupón je možné uplatniť len v predajniach do 17. 11. 2017.
 • Nezabudni ani na našu appku ŠEVT papiernictvo, v ktorej vidíš všetky aktuálne akcie, zľavy, galériu naj produktov či užitočné články, ako je napríklad aj tento. Nájdeš tu tiež snímač QR kódov a zoznam všetkých našich predajní.
 • Klikni aj na náš Facebook alebo Instagram, kam dennodenne vešiame parádne fotky produktov a najaktuálnejšie info, čo sa upieklo v našej ševťáckej kuchyni.

Naše tipy pre teba:

 1. V taške ti určite nemôže chýbať študentský diár 2017/2018, do ktorého si môžeš zaznamenať všetky dôležité údaje o skúškach, písomkách a dôležitých stretkách. Okrem kalendárovej časti obsahuje aj praktické pomocné stránky, ako rozvrh hodín, adresár, prehľad prázdnin a užitočné informácie z matematiky, chémie, fyziky a anglického jazyka.
 2. Na nezaplatenie je 120-listový blok s linajkami, ktorý je na lepšiu organizáciu poznámok rozdelený na 4 farebné plastové registre. Môžeš ho používať na viacero predmetov.
 3. Nesmú ti, samozrejme, chýbať ani nesmrteľné zvýrazňovače, ktoré sa predávajú buď samostatne, alebo ako súprava.
 4. Dobre ti poslúžia aj praktické karisbloky, ktoré tento rok ponúkame v sviežich farbách alebo tradičnom ľudovom motíve. Môžeš si kúpiť prázdne (bez náplne) alebo s náplňou (linajkovou, štvorčekovou).
 5. Vo výbave ti, samozrejme, nesmie chýbať pero – a rovno gumovateľné. Vďaka špeci náplni môžeš napísaný text zmazať pomocou plastového zakončenia pera a slovo prepísať.
 6. Kam so všetkými týmito potrebnými vecami? No predsa do štýlového batohu Explore! V ponuke nájdeš batoh Urban (praktický študentský batoh v retro dizajne, tvarovaný, priestranný, s priehradkou na notebook) a batoh Explore 2 v 1 (batoh s menším odnímateľným batohom a špeciálnou termoregulačnou technológiou – rozumej: už nikdy spotený chrbát). A aby to bolo komplet, ešte budeš potrebovať nejaké puzdro na perá a zvýrazňovače. Čo tak napríklad peračník Explore alebo trochu ovocia v peračníku?
 7. A ešte jedna praktická vychytávka, odkladacia mapa v rozmere A4 Viquel. Mapa sa dá vkladať do pákového či krúžkového zakladača (šanónu). Dá sa napĺňať dokumentmi bez toho aby si ju musel vyberať zo zakladača. Má uzatváranie na suchý zips a popisovateľnú menovku.

Retro vychytávka: 5-farebné pero. Ak rád píšeš farebne, toto gélové pero určite oceníš. Dá sa doň dokúpiť aj náhradná náplň.

A teraz už naozaj posledný tip: Chceš si dennodenne precvičovať angličtinu, no doteraz si nenašiel vhodný spôsob? Skús anglické noviny FirstNews, ktoré obsahujú audionahrávky. Nájdeš tu aktuálne info z celého sveta – od politiky cez známe aj neznáme osobnosti až po informácie z oblasti vedy a prírody. Ponuku predplatného nájdeš TU.

Tak čítaj, počúvaj a hlavne sa vzdelávaj!

Spomenuté produkty v článku nájdete v predajniach Ševt papiernictvo alebo na eshope www.sevtprerodinu.sk.

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*