Poďte sa pozrieť na extra študentské a učiteľské zľavy, ktoré ponúka ŠEVT

19. augusta 2020

Poďte sa pozrieť na extra študentské a učiteľské zľavy, ktoré ponúka ŠEVT
19. augusta 2020 Jana Lauková

Výhody preukazov ISIC, ITIC a EURO<26 asi netreba osobitne predstavovať…

Ak si ich predsa len chceš pripomenúť, bližšie info k pravidlám a výhodám používania sú detailne popísané na ich vlastných webových stránkach TU

My ti teraz bližšie predstavíme zľavy pri nakupovaní, ktoré platia špeciálne pre ŠEVT papiernictvo

 • V prvom rade u nás nakupuješ so zľavou 15 % na celý nákup. Túto zľavu si môžeš uplatniť v ktorejkoľvek našej predajni alebo e-shope www.sevtprerodinu.sk. V e-shope stačí na konci objednávky zadať do príslušnej kolónky číslo karty a tvoje meno.
 • Zľava 15 % platí aj v prípade, že si potrebuješ niečo vytlačiť, naskenovať, kopírovať, laminovať alebo zviazať seminárku či inú prácu v našom zákazníckom servise v predajni. Viac o službách zákazníckeho servisu sa dozvieš TU.
 • Neprehliadni ani našu jedinečnú mobilnú tlač, vďaka ktorej si materiály vytlačíš alebo naskenuješ oveľa jednoduchšie a výhodnejšie. Dokumenty stačí zaslať v prílohe e-mailu na sevt@printbyxerox.com a s doručeným 6-miestnym kódom si ich vytlačíš v ktorejkoľvek našej predajni. Viac sa dozvieš TUNovinkou je služba s názvom „Sken do WORD a EXCEL“, ktorá ponúka skenovanie do editovateľných dokumentov týchto aplikácií. Bonusovou možnosťou je skenovanie do prehľadávateľného súboru PDF.
 • Pre držiteľov preukazov ISIC ponúkame ďalšiu zľavu na naše polygrafické služby. Vizitky, letáky, a ostatné služby nášho online tlačového portálu www.tlac-sevt.sk získaš zľavu 5 %.
 • A je tu ešte jedna aktuálna zľava pre nové a obnovené preukazy platná od 1. 9. 2020 – pozri kupónovú knižku, nájdeš v nej kupón na zľavu 23,5 %. Ide o dodatočnú zľavu 10 % k tvojej už existujúcej 15 % zľave. Táto zľava platí na všetky nezľavnené produkty. Kupón je možné uplatniť len v predajniach do 17. 11. 2020.
 • Okrem toho pre teba pravidelne každý mesiac vytipujeme zopár produktov, ktoré si môžeš zakúpiť za extra zvýhodnenú cenu. Pozor, extra ceny platia len v predajniach! Aktuálnu ponuku nájdeš v directmaile preukazu, na jeho webe – https://isic.sk/mesacne-zlavy/ https://euro26.sk/mesacne-zlavy/ – https://itic.sk/mesacne-zlavy/, sociálnej sieti alebo v našej predajni pokladni.
 • Klikni aj na náš Facebook alebo Instagram, kam dennodenne vešiame parádne fotky produktov a najaktuálnejšie info, čo sa upieklo v našej ševťáckej kuchyni. Inšpirácie a top produkty môžeš sledovať aj na sociálnych sieťach svojho preukazu.

Naše tipy pre študentov:

 1. V taške ti určite nemôže chýbať študentský diár , do ktorého si môžeš zaznamenať všetky dôležité údaje o skúškach, písomkách a dôležitých stretkách.
 2. Na nezaplatenie je college blok na akékoľvek poznámky a každodenné použitie.
 3. Oceníš aj nesmrteľné zvýrazňovače, ktoré sa predávajú buď samostatne, alebo ako súprava.
 4. Dobre ti poslúžia aj praktické karisbloky, ktoré ponúkame v rôznych dizajnoch, z ktorých je čo vyberať. Môžeš si kúpiť prázdne (bez náplne) alebo s náplňou (čistou, linajkovou, štvorčekovou).
 5. Vo výbave ti, samozrejme, nesmie chýbať pero – a rovno gumovateľné. 
 6. Kam so všetkými týmito potrebnými vecami? No predsa do štýlového batohu Explore! V ponuke nájdeš batoh Urban (praktický študentský batoh v retro dizajne, tvarovaný, priestranný, s priehradkou na notebook) a batoh Explore 2 v 1 (batoh s menším odnímateľným batohom a špeciálnou termoregulačnou technológiou – rozumej: už nikdy spotený chrbát). A aby to bolo komplet, ešte budeš potrebovať nejaké puzdro na perá a zvýrazňovače.
 7. A ešte jedna praktická vychytávka, obal na dokumenty so zapínaním na zips. Využiješ ho na prenos písomností či dokladov, ale aj na akékoľvek drobnosti.

Naše tipy pre učiteľov:

 1. Na vašom pracovnom stole určite vynikne originálny školský kalendár.
 2. Kto preferuje vlastný diár, určite sa poteší našim dizajnom a kalendáriom, s ktorým môže začať v ktorýkoľvek deň v roku. Áno a volá sa nekonečný diár. 😉
 3. Nezáleží na tom, či učíte v materskej, základnej alebo strednej škole, pretože obsah a štruktúra Pedagogického diára je prispôsobená potrebám pedagógov všetkých typov škôl.
 4. Zaznačte si všetky dôležité poznámky či úlohy výraznou samolepiacou záložkou.
 5. Opravy domácich úloh a písomiek sa nezaobídu bez červeného pera. Exkluzívne či obyčajné, hlavne aby dobre písalo. ;)

Naše tipy pre mladých:

 1. Bezdrôtové bluetooth slúchadlá s dotykovým ovládaním a funkciou Pop-up sa hodia na učenie cudzích jazykov, samozrejme aj na oddych pri vlastnej hudbe.
 2. Je vaša cesta do školy dlhá? Cestujete vlakom alebo autobusom? Majte ju pohodlnú vďaka cestovnému vankúšu z pamäťovej peny.
 3. Maľovanie, vyfarbovanie či kreslenie je tým najlepším kreatívnym relaxom medzi hodinami. Čo tak si dokúpiť zásoby na túto aktivitu? 🙂
 4. Oprášte svoj sen hrať na gitare? Gitarová škola je výukový program nielen pre začínajúcich gitarových nadšencov.

Retro vychytávka: 5-farebné pero. Ak rád píšeš farebne, toto pero určite oceníš. Dajú sa doň dokúpiť aj náhradné náplne.

Produkty spomenuté v článku a ešte oveľa viac pre žiakov, študentov i učiteľov nájdete v predajniach Ševt papiernictvo alebo online na  www.sevtprerodinu.sk.

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*