Ušetrite s nami – detská karta a jej výhody

25. júla 2016

Ušetrite s nami – detská karta a jej výhody
25. júla 2016 ŠEVT a.s.

Detská karta ŠEVT je skvelá. Nielenže dostanú vaše ratolesti každý mesiac darček, ale poteší aj vás. Ako? Je k nej aj zákaznícka karta pre rodiča s 5 % zľavou na náš sortiment. Ako ju získať a na čo je ešte dobrá? Čítajte ďalej.

detská kartaNakupovanie je bežnou súčasťou nášho života. Väčšinou však navštevujeme stále tie isté obchody, ktoré nám chcú za to, ako stálym zákazníkom, ponúknuť určité výhody. Dávajú nám rôzne zákaznícke karty. Často ich už máme tak veľa, že sa nám nezmestia do peňaženky. Avšak iba málo obchodov myslí na to, že nielen rodič, ale aj dieťa je zákazníkom, a pekná farebná kartička ho poteší oveľa viac ako dospelého. Mať vlastnú kartu a používať ju pri nákupe podobne ako dospeláci, po tom túži hádam každé dieťa.

Detská karta nie je na hranie

detská kartaNemyslite si, že detská karta je len ďalšou hračkou. Práve naopak. Vám aj vášmu dieťaťu prinesie aj reálne výhody. Zákaznícka karta, ku ktorej na vyžiadanie dostanete aj detskú kartu, má automaticky nastavenú 5 % zľavu, ktorú môžete vy aj vaše dieťa využiť napríklad pri najväčších nákupoch školských potrieb v septembri.  Ak u nás nakupujetedetská karta častejšie, zľava sa môže ešte navýšiť. Navyše dieťa raz do mesiaca pri návšteve predajne dostane darček. Ak ste držitelom mobilnej aplikácie ŠEVT papiernictvo získavate darček bez nutnosti nákupu (darček dieťa dostane zadarmo) alebo ak spolu s ním urobíte nákup v minimálnej hodnote 5 € s DPH. 

 

Všetko o našej mobilnej aplikácii.

Ako sa dá karta získať?

detská kartaZískať detskú kartu môže každé dieťa do 10 rokov, a to priamo v predajniach pri pokladni, pri rôznych akciách alebo na školách. Vydáva sa ako dodatková karta k zákazníckej karte rodiča. O jej vyhotovenie môže požiadať každý rodič a dostane ju na počkanie. Ak by sa dieťaťu kartička stratila, kedykoľvek sa môžete zastaviť v ktorejkoľvek predajni a vypýtať si novú.

S detskou zákazníckou kartičkou si vy a vaše dieťa budete oveľa viac užívať spoločné nákupy v obľúbenom papiernictve. Nečakajte až na september, navštívte predajne Ševt už dnes. Okrem klasického sortimentu tu môžete nájsť mnoho zaujímavých vecí, ktoré by ste tu iste nečakali. Sme viac ako len papiernictvo. 

Papiernictvo do vrecka

Prebudili sme vašu zvedavosť? Navštívte našu stránku www.sevt.sk, v ktorej nájdete všetko, čo potrebujete. Alebo si nainštalujte našu mobilnú aplikáciu, a budete okamžite informovaní o všetkých zľavách a špeciálnych ponukách. Ku všetkému sa dostanete jednoducho a rýchlo.

 

Komentáre (2)

  1. Bibiana Mackovà 1 rok nazad

    A ako charm particularly pre 15 ročne dieta?

    • Ševt papiernictvo 1 rok nazad

      Dobrý deň detskú kartičku môže využívať dieťa do 10 rokov. Pre 15 ročných študentov platí u nás ISIC kartička.

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*