Dekorácie – vyžeňte zimu jarnými farbami a doplnkami

15. marca 2016

Dekorácie – vyžeňte zimu jarnými farbami a doplnkami
15. marca 2016 ŠEVT a.s.

Prichádza jar, slniečko čoraz častejšie vychádza spoza mrakov a my sme vďaka nemu veselší. Čoskoro začnú kvitnúť kvety, deti sa môžu jašiť aj vonku a daždivé dni vystrieda príjemné teplo. S jarným obdobím prichádza aj Veľká noc, ktorá sa tento rok oficiálne začína už 25. marca. Medzi každoročné zvyky patrí okrem jarného upratovania aj veľkonočná dekorácia bytu. Jarné dekorácie vám pomôžu priviesť jar aj do svojho domova.

Dekorácie v pastelových farbách

7T0604C dekorácieJarnú premenu svojho bytu môžete začať napríklad použitím pastelových obrusov, ktoré nielen rozžiaria vašu kuchyňu alebo jedáleň, ale urobia zo stolovania ozajstný sviatočný rituál aj počas všedných dní. Skvelou farbou je aj žiarivá žltá, ktorá vám vždy zlepší náladu. Vázy s čerstvými kvetmi urobia divy, prinesú do bytu krásnu vôňu a kúsok prírody.

Výbornými pomocníkmi budú aj papierové dekorácie, ktoré si môžete sami vyrobiť, a nezabudnite ani na pomôcky na dekorovanie.

Prinášame vám tip na milé postavičky z papiera, ktoré môžu ozdobiť stenu. Alebo si natiahnite špagát a štipcami naň pripevnite všetky svoje výtvory.

Potrebujete: farebný papier, tvrdý papier, lepidlo, nožnice, farbičky.

3 veci v živote, s ktorými vám pomôže kreativita.

Veľkonočné vajíčka

K Veľkej noci neodmysliteľne patria veľkonočné vajíčka. Na ich výrobu okrem vajec potrebujete, farby na vajíčka alebo dekoračné lepiace pásky, ktoré v našom obchode ponúkame s rôznymi motívmi, a tak si môžete vytvoriť naozaj jedinečné a krásne vajíčka, ktoré vám bude závidieť každá návšteva. Okrem klasických vajíčok, ktoré sa ľahko rozbijú, môžete použiť aj vajíčka z polystyrénu, ku ktorým pomocou ihly a nite jednoducho pripevníte aj stužku, a po dekorácii ich rozvešiate po byte.

Naším ďalším tipom sú vajíčka z balónov. Ich výroba je jednoduchá. Stačí nafúknuť balón, potrieť ho lepidlom, a oblepiť pomocou špagátu (nezabudnite použiť lepidlo aj na špagát) alebo krepového papiera (ktorý zrolujete ako špagát). Po uschnutí iba prepichnete balón a zbytky balóna odstránite.

Aj keď už je po sviatkoch, nechajte si jarnú výzdobu ešte chvíľu na očiach. Zlepší vám náladu aj počas bežných dní.

Viac inšpirácií a produktov na dekoráciu nájdete v našom internetovom obchode.

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*