Dáždnik a pršiplášť – drobnosti spravia deň

26. apríla 2016

Dáždnik a pršiplášť – drobnosti spravia deň
26. apríla 2016 ŠEVT a.s.

Poznáte to – je ráno, odchádzate do práce, chystáte deti do školy a nestíhate. Všetko vám padá, došla káva a ani daždivé jarné počasie vám na nálade nepridá. Tieto chvíle nemá nikto rád. Zastavte na chvíľu, nadýchnite sa a myslite na niečo, čo vám vyčarí úsmev na tvári. Veď ani meškanie nie je koniec sveta. A že vonku prší? Vezmite si dáždnik alebo pršiplášť a s úsmevom vyrazte von. Pamätajte, že svoju náladu ovplyvňujete predovšetkým vy sami, a preto sa nestresujte kvôli niečomu, čo nemôžete ovplyvniť.

Dáždniky a pršiplášte pre deti

Z našej ponuky pre deti si môžete vybrať dáždniky aj pršiplášte s veselými detskými motívmi. Veľkou prednosťou našich pršiplášťov je, že pred dažďom zostanú v bezpečí nielen vaše deti, ale aj školské tašky. Na chrbte majú reflexný pásik, vďaka ktorému je vaše dieťa dobre viditeľné aj za hmly.

Reflexné prvky môžu deťom zachrániť zdravie a život.

Pre dospelých

dáždnik pršiplášť

Ak nechcete zaniknúť v dave, vyberte si dáždnik s dúhovým okrajom, ktorý bude vaším štýlovým a elegantným doplnkom.

Deň vám iste zlepší priehľadný dáždnik veselej farby, vďaka ktorému sa už nebudete skrývať v tme a hneď uvidíte, keď prestane pršať.

Skvelými priateľmi do dažďa sú aj XXL dáždniky, pod ktoré sa pohodlne zmestia aj dve osoby, a ktoré zaručujú maximálnu ochranu.

Pršiplášte už dávno nie sú iba pre deti. Nielenže na rozdiel od dáždnikov zaberajú minimum miesta, ale jednoduchšie vás ochránia aj pred okoloidúcimi autami prechádzajúcimi po mlákach. Pozná niekto nepríjemnejší pocit, ako keď celé telo obleje špinavá a studená voda z mláky, a vy tak môžete zostať chorý? Nezabudnite si pršiplášť zabaliť aj na turistiku, nikdy predsa neviete, či vás neprekvapí búrka.

pršiplášť

Pršiplášť pre cyklistov

Keď sa chystáte bicyklovať, nezabudnite na cyklistický pršiplášť. Ochránite tak nielen svoje oblečenie pred dažďom, ale aj seba pred prípadnými nehodami, ktoré vás môžu na cestách zastihnúť. Pršiplášť má tvar praktického ponča a výrazné farby, vďaka ktorým vás vodiči uvidia aj v hmlistom počasí už z diaľky.

Všetky produkty na ochranu pred dažďom nájdete v našom internetovom obchode ŠEVT pre Rodinu. A nezabúdajte, po každej búrke prichádza dúha…

 

 

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*