CREO – ekologický stierateľný papier na nekonečné použitie

9. marca 2016

CREO – ekologický stierateľný papier na nekonečné použitie
9. marca 2016 ŠEVT a.s.

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, koľko papiera využívate? Na Slovensku je to ročne približne 500 ton, čo znamená takmer 90 kg na 1 obyvateľa. To číslo je naozaj obrovské. Napriek tomu, že papier potrebujeme, môžeme byť viac ekologický a používať aj „prepisovateľný papier“ CREO. Ekologický stierateľný papier na nekonečné použitie, dostať jedine u nás. 🙂

sevt-creo

CREO – stierateľný papier

Napísať všetko, čo nás napadne a čo nechceme zabudnúť, dávať názorné a ľahšie zapamätateľné ukážky, učiť sa písať, robiť si poznámky alebo si len niečo nakresliť. Papier je potrebný najmä v školách a kanceláriách. Aby sme túto spotrebu trochu znížili, spoločnosť ŠEVT prichádza s revolučným produktom na slovenskom trhu. Tieto produkty dostali názov CREO.

Sú nielen eco-friendly (teda ekologicky priateľské), ale v konečnom dôsledku najmä lacnejšie riešenie, pretože nemusíte míňať peniaze na stále nové a nové bloky, zošity či kartičky. Princíp CREO – stierateľný papier, ktoré umožňujú opakované využitie. Svoje využitie nájdu najmä v školách a kanceláriách.

CREO – ŠKOLA HROU

Produkty CREO so stierateľnými papiermi sú využiteľné na výuku v školách ako cvičebnica, pracovné listy ale aj bloky a kartičky.

758604Cvičebnicu ponúkame pre predškolákov, ale aj žiakov prvého a druhého ročníka základných škôl. Cvičebnica pre žiakov obsahuje 38 stierateľných pracovných listov na predmety ako slovenský jazyk a sloh, matematika, prvouka, hudobná výchova, angličtina. Samozrejme v ponuke máme aj cvičebnicu anglického jazyka.

Medzi produkty spoločnosti ŠEVT patria aj CREO pracovné listy, taktiež so stierateľným povrchom. Sú jedinečnou pomôckou na opakované písomné precvičovanie najmä pre žiakov, ktorý sa učia písať. V ponuke je aj periodická sústava prvkov pre starších žiakov. V metodických poznámkach k pracovným listom sú praktické návody a odporúčania ako pracovať s CREO učebnicou pre učiteľov, ale aj rodičov. Je to skvelý materiál na spestrenie vyučovania a zvýšenie motivácie žiakov.

Kartičky sú veľmi vhodné na učenie nielen pre škôlkarov, ale aj pre školákov, a to najmä na výuku cudzích jazykov. Sú však využiteľné na vyučovacích hodinách pri každom predmete. Deti sa s nimi môžu učiť aj doma. Každý učiteľ aj rodič aj žiak ocení ich užitočnosť.

CREO – PRÁCA ZÁBAVOU

Produkty CREO sú užitočné aj v kanceláriách na názorné prezentácie v užšom kruhu, kreatívne návrhy, brainstorming a iné aktivity. Ponúkame taktiež CREO listy na zaznamenávanie odkazov, poznámok či dôležitých termínov s opakovaným použitím. Sú nielen užitočné, ale aj vkusné ako bytová alebo kancelárska dekorácia.

V našej ponuke nájdete:

  • CREO bloky vo formáte A2, A3, A4 aj A5
  • CREO pracovné listy
  • CREO cvičebnice
  • CREO listy
  • CREO kartičky
  • CREO sady stierok a popisovačov
  • CREO testovacie a skúšobné tabuľky

popisovateľné všetkými nepermanentnými popisovačmi, nielen tými značky CREO. Napísaný text alebo nakreslený obrázok môžete zotrieť mini stierkami, stierkami, popisovačmi so stierkami, ktorých použitie je také jednoduché ako guma na ceruzke. CREO stierateľný papier očistíte aj obyčajnými vlhčenými vreckovkami.

Pokiaľ máte záujem alebo iné otázky, informácie nájdete v našom e-shope a na webovej stránke https://www.sevtprerodinu.sk/.

Komentáre (2)

  1. Zina 3 mesiace nazad

    Mate CREO bloky vo formáte A2, A3, A4 aj A5 Taketo

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*