Aplikácia Ševt: obchod a magazín – váš sprievodca galaxiou fantázie

1. júna 2016

Aplikácia Ševt: obchod a magazín – váš sprievodca galaxiou fantázie
1. júna 2016 ŠEVT a.s.

Prečo používať aplikáciu

Aplikácia Ševt prepája 3 svety – zaujímavý svet papierových magazínov a čítania, reálny svet kamennej predajne a svet internetového nakupovania. Aplikácia vám poskytne výhody v každom z týchto svetov a prakticky ich prepája, aby ste mohli využiť všetky výhody na maximum.

Príklad: Papierový leták obsahuje pri jednotlivých skupinách tovarov špeciálne QR kódy, cez ktoré si tovar okamžite vyhľadáte v internetovom obchode a môžete nakupovať s výhodami a zľavami, ktoré vám poskytne aplikácia, napr. použitím kupónov. Tieto QR kódy nájdete aj v kamenných predajniach Ševt.

Nie je to len o nakupovaní, ale predovšetkým o vás

Veci, ktoré v papiernictve objavíte, môžu prispieť k pozitívnym zmenám vo vašom živote. Ako? To sa dozviete napr. v magazínových článkoch, ktoré nájdete na webstránke alebo aj priamo v aplikácii. Budeme sa snažiť inšpirovať vás, ako rozvíjať svoju kreativitu a šikovnosť a ako tráviť čas so svojimi deťmi, aby sa zabavili nielen oni, ale i vy.

Produkty, ktoré vám aplikácia (resp. papiernictvo) ponúkne, môžete využívať rôznym spôsobom. Výhodou je, že tovar si môžete nielen kúpiť, ale aplikácia vás naučí aj lepšie ho používať, resp. sa vás bude snažiť inšpirovať a viesť k tomu, aby ste v sebe i svojich blízkych objavili umelca a vynálezcu. Deti učí zábavne sa učiť a podobne.

 

Každý deň sa naskytne chvíľka, keď nemôžete nič urobiť, pretože na niekoho čakáte, alebo relaxujete pri šálke kávy a vŕtate sa pri tom vo svojom mobilnom telefóne. Ak vás už nebaví čítať si denné správy, môžete skúsiť navštíviť virtuálne papiernictvo, a spraviť tak niečo užitočné nielen pre seba, ale aj pre svojich blízkych.

aplikáciaČo aplikácia obsahuje:

 1. aktuálnu akciovú ponuku,
 2. najzaujímavejšie novinky v obchode,
 3. nákupné kupóny na zľavu,
 4. zoznam predajní s otváracími hodinami,
 5. magazínové články a videá plné zábavy a kreativity,
 6. možnosť nakupovať aj ako firma,
 7. pohľad na facebookový profil Ševt-u, kde nájdete najaktuálnejšie akcie a zľavy,
 8. čítačku na QR kódy – praktického pomocníka pri nakupovaní,
 9. posielanie vlastných originálnych tlačených pohľadníc z pohodlia domova.

 

 

 

Aktuálna akciová ponuka a novinky

aplikácia

Táto časť aplikácie vám umožní mať aktuálny prehľad o všetkom, čo je v papiernictve nové alebo výhodné. Ak poznáte newsletter Ševt-u, viete, že produkty sú vždy vybrané a zoskupené podľa určitej témy, napr. veci na detskú oslavu, výzdobu detskej izby alebo tovar do kancelárie, ktorý je v akcii a pod.

Novinky si môžete listovať ako obrazovú galériu.

Akciové kupóny

Vďaka kupónom môžete každý týždeň kúpiť jeden vybraný tovar s výraznou zľavou (naozaj výraznou). Jeden z kupónov slúži na to, aby vaše dieťa mohlo každý mesiac získať svoj detský darček.

Náš tip: Vyberte pre svoje dieťa detskú kartu ŠEVT a uvidíte, koľko radosti mu tým spôsobíte. Mať vlastnú kartu, akú majú dospelí, je pre deti veľký zážitok. Navyše každý mesiac dostane dieťa darček. V kamennom obchode je získanie darčeka podmienené nákupom nad 5 €, avšak vďaka mobilnej aplikácii získate darček aj bez nákupu.

Kontakty a pobočky

Táto časť aplikácie patrí k najvyužívanejším. Ľahko zistíte adresy i otváracie hodiny predajní a jediným dotykom môžete do predajne zavolať alebo spustiť navigáciu cez Google mapy. Ale to už je dnes pri aplikáciách samozrejmosť. Čo však samozrejmosťou nie je, to je magazín.

aplikácia

 

Magazín Farebný Ševt

V reálnom svete chodia ľudia do obchodu nielen nakupovať, ale sa aj zabaviť, zrelaxovať. Nevtieravý predavač dokáže upútať viac ako otravná reklama, len treba natrafiť na tú správnu osobu. Na takéhoto sprievodcu nie sme v internetových obchodoch zvyknutí, avšak v tomto prípade nahrádza zhovorčivého predavača práve Magazín. Nájdete tu zaujímavé články, návody a videá, ktoré si buď cez aplikáciu, alebo priamo cez webstránku www.sevt.sk/magazin/ pohodlne prečítate kdekoľvek. Navyše  priamo v texte sú priamo linky na e-shop, ak by ste sa cítili natoľko inšpirovaní, že si budete chcieť tovar okamžite objednať. Magazínové príspevky spolu s ďalšími zaujímavými linkami nájdete tiež na facebookovom profile magazínu Farebný Ševt.

 

Čítačka QR kódov – váš šikovný sprievodca sortimentom v predajniach Ševt

Jej použitie je veľmi jednoduché. Stačí namieriť váš mobil na QR kód a stlačiť tlačidlo „Start Scan“. Následne budete presmerovaní na stránku, kde:

 • sa dozviete viac informácií o tovaroch a službách,
 • získate prehľad o podobných a súvisiacich produktoch,
 • vám prezradíme tipy, rady a návody,
 • si pozriete videá, ktoré vám predstavia produkty a ich použitie.

QR kódy hľadajte na produktových stojanoch v predajniach, v letákoch i priamo na niektorých tovaroch.

Pošlite pohľadnicu

Aplikácia vám ponúka možnosť posielať pohľadnice s vlastným fotomotívom, napríklad s fotkou z vášho mobilu. Známym alebo blízkym určite urobíte radosť – stačí vložiť fotku, napísať text a pracovníci Ševt-u vaše pohľadnice vytlačia a pošlú poštou.

Obchod

Aplikácia je samozrejme, určená aj na predaj tovaru, takže neváhajte využiť ikony s obrázkom nákupného vozíka, kde si môžete zvoliť medzi nákupom ako súkromná osoba, alebo ako firma.

Vyberte si – je to na vás, o vás a pre vás

Ak teda budete najbližšie v čakárni u lekára alebo si na terase kaviarne vychutnávať chvíľku pre seba, objavte možnosti, ktoré vám ponúka naozaj dobré papiernictvo s naozaj dobrou mobilnou aplikáciou. Pripravte sa na kopec zábavy a zaujímavo strávený čas so svojou rodinou alebo vo svete vlastnej fantázie.

Komentáre (3)

 1. Katka 4 roky nazad

  Škoda, že táto aplikácia sa nedá stiahnuť na Windows Phone 🙁

 2. Petra 5 mesiacov nazad

  Prečo si aplikáciu stiahnuť do iPhonu

  • Ševt papiernictvo 3 mesiace nazad

   Dobrý deň, táto aplikácia je už nefunkčná.
   Novú aplikáciu môžete stiahnuť tu → https://www.sevtkarta.sk/mobilna-aplikacia/ a využiť tak online zákaznícku kartu pri nákupe v predajnej sieti. 🙂
   Ďakujeme za pochopenie

   Tím Ševt

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*