Ako vám kalendár nedovolí zabudnúť – ani na seba

3. januára 2016

Ako vám kalendár nedovolí zabudnúť – ani na seba
3. januára 2016 ŠEVT a.s.

Rok 2015 uplynul ako voda, prišiel Silvester a vzápätí, s bublinkami šampanského, aj nový rok. K novému roku bezpochyby patrí aj nový kalendár.

Kalendár a vaše plány a predsavzatia

Je dôležité vybrať si ten správny, bude vás predsa sprevádzať každý deň po celý rok. Výber kalendára určite súvisí aj s predsavzatiami, ktoré ste si dali. Chcete byť viac spokojní, konečne dosiahnuť úspech alebo precestovať Slovensko? Naše motívy vás určite naladia na dodržanie predsavzatí. Pekné obrázky vás dokážu motivovať a pripomenú vám vaše radosti a sny, na ktoré v rutine dní zabúdame.

Fotokalendár – ako si ho vyrobiť a vytlačiť online

V našej ponuke nájdete aj kalendáre pre milovníkov prírody, cestovateľov, záhradkárov, milovníkov umenia, vášnivé cukrárky a kuchárky a mnohé ďalšie témy.

Už nikdy nezabudnete na sviatok svojho blízkeho alebo kamarátov

kalendár

Okrem klasických kalendárov, ktoré si zavesíte na stenu alebo postavíte na stôl, ponúkame aj narodeninové kalendáre. Každý z nás už určite niekedy zabudol na nejaký sviatok svojho blízkeho a vie, že to nie je nič príjemné. S týmto kalendárom sa už nič také nestane! Je výnimočný v tom, že je večný. Nemusíte teda každý rok prepisovať všetky dátumy narodenín a menín svojich blízkych, výročí či iných dôležitých udalostí. Stačí si ho zavesiť v kuchyni alebo na inom vhodnom mieste a nemusíte ho už nikdy zvesiť.

Súčasťou tohto kalendára je navyše 6 nádherných pohľadníc, ktoré sa dajú jednoducho vystrihnúť a poslať či už rodičom, starým rodičom alebo komukoľvek, koho by takéto prianie potešilo. Dnešná doba je síce dobou e-mailov, ale pohľadnica v poštovej schránke určite urobí väčšiu radosť ako svietiaca ikonka nového e-mailu.

Niečo pre kreatívnych

Tým kreatívnejším ponúkame aj omaľovánkové kalendáre. Sú vhodné nielen pre deti, ale aj pre dospelých ako odpútanie sa od bežného stereotypného dňa plného stresu vo svete plnom farieb. Nádherné maľovanky nakreslili talentovaní žiaci zo Súkromnej strednej umeleckej školy animovanej tvorby v Bratislave. Sú kombináciou jednoduchších a zložitejších tvarov a detailov, a tak si v nich výzvu nájdu nielen začiatočníci, ale i pokročilí.

Maľovankové kalendáre sú nástenné a taktiež obsahujú nádherné pohľadnice na vymaľovanie, ktorými môžete urobiť radosť svojim blízkym.

V našom e-shope si môžete vyberať z rôznych formátov a motívov.

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*