10 dôvodov, prečo si nenechať výber školských pomôcok na september, ale vybaviť to už počas leta

20. júla 2017

10 dôvodov, prečo si nenechať výber školských pomôcok na september, ale vybaviť to už počas leta
20. júla 2017 Jana Lauková

Teraz si poviete, co strašia? Však letné prázdniny ešte len začali, aký september, aké školské pomôcky?!

Poďte sa však s nami pozrieť, prečo je lepšie vybaviť nákup školských pomôcok práve teraz a neodkladať si ho až na september.

  1. Nakúpite pohodlnejšie, rýchlejšie a bez zbytočného stresu.
  2. Vyhnete sa nervozite a čakaniu v dlhých radoch (aj keď každoročne posilňujeme naše predajné tímy a robíme všetko pre to, aby ste nakúpili pohodlne, rýchlo a efektívne, posledný augustový a prvý septembrový týždeň sa čakaniu, žiaľ, asi nevyhnete…).
  3. Personál bude mať dostatok času, aby sa venoval práve vám. Aby vám produkty predviedol, poukazoval, vysvetlil výhody, použitie aj následné ošetrovanie či údržbu.
  4. V lete môžete nakúpiť navyše aj so zaujímavou zľavou. Každoročne počas letných mesiacov pre vás pripravujeme zaujímavé súťaže a zľavy, stačí iba sledovať naše komunikačné kanály ako Facebook, Instagram, Pinterest či Newsletter a všetko sa včas dozviete.
  5. Urobíte deťom radosť, najmä tým najmladším školákom, ktorí sa už nevedia dočkať a odpočítavajú dni do začiatku školského roka. Keď ich vezmete do našich predajní teraz, budú mať z nakupovania prvej školskej výbavy príjemný zážitok.10. Dovod Preco Nakupit Teraz4
  6. Ak máte zoznam pomôcok zo zápisu do školy, naozaj nemusíte čakať až do septembra. Možno vám pani učiteľka ešte na začiatku školského roka do zoznamu doplní pár drobností, no určite bude pre vás menej náročné dokúpiť jednu, dve veci, ako 2. septembra naháňať pre prváčika celú výbavu…
  7. Budete medzi prvými majiteľmi nádherných noviniek. Naši dizajnéri ani tento rok nezaháľali, práve naopak, navrhli pre vás kolekcie zošitov v modernom a sviežom štýle. Tie sú doplnené ďalšími produktmi, vďaka ktorým možno deťom vytvoriť krásne zharmonizované a prepojené tematické sety.
  8. Čím skôr nakúpite, tým máte väčšiu istotu, že sa vám ujde produkt, ktorý ste si vybrali. Tým, samozrejme, nechceme povedať, že nemáme dostatočné zásoby… Ale ak má vaše dieťa jasnú predstavu alebo si vybralo konkrétny motív či dizajn, netreba zbytočne dlho čakať, aby sa náhodou nevypredal.
  9. Sľúbili ste deťom ešte darček za vysvedčenie, ale ani sami neviete, čo a kde kúpiť? Nevešajte hlavu a spojte príjemné s užitočným. Novučičká školská taška či peračník môžu byť príjemnou bodkou za uplynulým školským rokom a zároveň pekným začiatkom prázdnin.
  10. Po celý rok na vás čaká aj milý darček k detskej karte. (Ak detskú kartu ešte nemáte, stačí o ňu požiadať v ktorejkoľvek predajni. Viac info nájdete tu: https://www.sevt.sk/vernostny-program/)

Hoci sa školský rok skončil ešte len nedávno, u nás je už všetko pripravené na ten ďalší. V našich predajniach už na vás čakajú krásne nové kolekcie a usmiate panie predavačky.

A pre novú školskú sezónu sme si pre vás nachystali svieže novinky a skutočné lahôdky. Príďte sa teda k nám počas letnej pohody na chvíľku ponoriť do farieb a „ochutnať“.

 

Spomenuté produkty v článku nájdete v predajniach Ševt papiernictvo alebo na eshope www.sevtprerodinu.sk.

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*