Magazín

Samozrejme, nie doslova… Svoj nákup z našich predajní si môžete odniesť aj inak - štýlovo a zároveň zodpovedne voči životnému prostrediu. Možností máte hneď niekoľko a záleží len na vás, ktorú si vyberiete. DuraBag® Absolútnou novinkou, ktorá k nám len nedávno pricestovala z Nemecka, je pevná ekologická taška DuraBag®. Je vyrobená z materiálu, ktorý spĺňa prísne ekologické kritéria, vďaka
Čítať viac
Milí zákazníci, teší náš, že po niekoľkých mesiacoch lockdownu môžeme 19.4.2021 pre vás znovu otvoriť všetky naše predajne po celom Slovensku. Opäť budete môcť prísť svojim deťom vyskúšať školskú tašku, osobne si vybrať motív vášho obľúbeného produktu či zakúpiť doplnky a spotrebný materiál do vašej kancelárie.
Čítať viac
Vyrobte si spolu s nami z filcu typické symboly Veľkej noci – vajíčka i roztomilé zvieratká z dvora: kuriatko, zajačika a ovečku. Príjemne vám doma dozdobia vázu s jarnými kvetmi a ešte viac umocnia atmosféru sviatkov jari.
Čítať viac
Vážení zákazníci, na základe nariadenia vlády, ktoré nadobúda účinnosť dňa 19.12.2020, budú od tohto dátumu všetky naše predajne pre osobnú návštevu zatvorené.
Čítať viac
VŠETKO O NÁKUPE (VYZDVIHNUTIE NAJNESKÔR DO 48 HODÍN OD OBJEDNANIA)
Čítať viac
Filc je textilný materiál, z ktorého sa výborne tvorí, pretože je hustý, pevný a dobre drží svoj tvar. Ľahko sa s ním pracuje, dobre sa strihá, lepí, šije (ručne i na stroji), jeho okraje sa vôbec nestrapkajú,
Čítať viac
Krásny, však? Možno by sa zdalo, že vyrobiť takúto dekoráciu si vyžaduje prinajmenšom aranžérske zručnosti, ak nie i vzdelanie. Vôbec nie! Príprava tohto elegantného jarného venca vám nezaberie viac ako 30 minút a stačiť vám bude iba niekoľko pomôcok.  
Čítať viac
Kým nás všetkých neprekvapila pandémia a s ňou súvisiace problémy, nad niektorými celkom bežnými záležitosťami sme sa ani nezamýšľali, pretože na to nebol dôvod.
Čítať viac
Milí návštevníci našich web stránok, srdečne vás vítame v novom spojenom e-shope, ktorý nájdete priamo na www.sevt.sk.
Čítať viac
V tomto čarovnom predvianočnom čase, kedy každý rozmýšľa nad tým, ako a čím potešiť svojich blízkych, by sme radi aj my vám venovali malý darček pre radosť. Síce malý, ale milý... 🙂
Čítať viac
Kvety z papiera sú nielen krásne, ale takpovediac večné.???? Keďže nikdy nezvädnú, radosť vám môžu robiť oveľa dlhšie ako tie živé. Je síce pravda, že nevoňajú, no tento drobný nedostatok sa dá odstrániť použitím obľúbenej voňavky, ktorá vám navodí tú správnu atmosféru.
Čítať viac
Možno máte už dlhšiu dobu home office, vaši školáci sa učia na diaľku a už si všetci navzájom leziete na nervy, začína na vás útočiť ponorková choroba alebo nebodaj vás prenasleduje smútok a depresia. Tak to teda nie, žiadne také, tomu sa predsa nepoddáte!
Čítať viac