Magazín

Na začiatku to bola jedna kresba, ktorá nás zaujala v rámci každoročnej súťaže o grafický návrh obálky žiackej knižky a vďaka tejto kresbe spontánne vznikla milá spolupráca s mladou talentovanou študentkou. Má 17 rokov, navštevuje strednú školu a veľmi rada kreslí. Okrem toho, že sa v roku 2019 ešte ako 15-ročná stala víťazkou spomínanej súťaže, sa už dnes môže pochváliť tým, že
Čítať viac
Našim cieľom nie je len byť vašim dodávateľom kancelárskych a školských potrieb, radi by sme vám boli oveľa viac nápomocní. Aj preto neustále inovujeme a rozširujeme náš sortiment, zdokonaľujeme naše služby a každoročne pripravujeme rôzne aktivity , ktorých cieľom je podpora škôl, pedagógov i samotných žiakov.  
Čítať viac
Dva mesiace letných prázdnin sú niečo, čo majú desať mesiacov v roku v hlave obe zúčastnené strany – deti aj ich rodičia. Pre tých menších je to oddych od všetkých povinností, zábava, nové zážitky a ničnerobenie. No a pre tých zodpovedných – stres. Zabezpečiť na takú dlhú dobu stráženie, stravu a program je pre zamestnaného rodiča skutočne ťažké. Nuž, rodičia
Čítať viac
Letné prázdniny majú slúžiť na oddych. Rovnako ako minulý rok by sa však mali školáci tešiť, že si ich vôbec môžu vychutnávať a neboli celoplošne zrušené či skrátené, keďže vzniknutá situácia niekoľko mesiacov zo školského roka ukrojila... Z toho dôvodu je viac než vhodné venovať sa i počas prázdnin aspoň v minimálnej miere zameškanému učivu.
Čítať viac
To sa predsa oplatí. 😉
Čítať viac
V poslednom období sa čoraz častejšie stretávame s otázkami, ktoré sa týkajú Medzinárodného očkovacieho preukazu. Radi by sme vám objasnili základné skutočnosti a zároveň zodpovedali najčastejšie kladené otázky.
Čítať viac
Môj pamätník v láske maj, listy z neho netrhaj! A kto toto poruší, vyťahám ho za uši.
Čítať viac
Samozrejme, nie doslova… Svoj nákup z našich predajní si môžete odniesť aj inak - štýlovo a zároveň zodpovedne voči životnému prostrediu. Možností máte hneď niekoľko a záleží len na vás, ktorú si vyberiete.
Čítať viac
Milí zákazníci, teší náš, že po niekoľkých mesiacoch lockdownu môžeme 19.4.2021 pre vás znovu otvoriť všetky naše predajne po celom Slovensku. Opäť budete môcť prísť svojim deťom vyskúšať školskú tašku, osobne si vybrať motív vášho obľúbeného produktu či zakúpiť doplnky a spotrebný materiál do vašej kancelárie.
Čítať viac
Vyrobte si spolu s nami z filcu typické symboly Veľkej noci – vajíčka i roztomilé zvieratká z dvora: kuriatko, zajačika a ovečku. Príjemne vám doma dozdobia vázu s jarnými kvetmi a ešte viac umocnia atmosféru sviatkov jari.
Čítať viac
Vážení zákazníci, na základe nariadenia vlády, ktoré nadobúda účinnosť dňa 19.12.2020, budú od tohto dátumu všetky naše predajne pre osobnú návštevu zatvorené.
Čítať viac
VŠETKO O NÁKUPE (VYZDVIHNUTIE NAJNESKÔR DO 48 HODÍN OD OBJEDNANIA)
Čítať viac