Doprava a dodacie podmienky

Hodnota poštovného a balného závisí od zvoleného spôsobu doručenia zásielky, jej hmotnosti a hodnoty. 

Zákazník berie na vedomie, že ku všetkým Objednávkam Produktov/Služieb v celkovej hodnote 9,- € s DPH a menej bude automaticky účtovaný manipulačný poplatok vo výške 3,30 € s DPH.

UPOZORNENIE: Pri preberaní zásielky skontrolujte, či zásielka, balenie zásielky sú nepoškodené a neporušené. V prípade akýchkoľvek pochybností zásielku nepreberte alebo preberte s uvedením písomnej výhrady voči prepravcovi. O vzniknutej situácii nás čo najskôr informujte. V prípade, že zásielku s porušeným alebo poškodeným balením preberiete a zistíte poškodenie alebo stratu obsahu zásielky, nenesieme zodpovednosť za škody pri preprave a nie je možné uplatniť si reklamáciu.

Objednávky mimo Slovenskej republiky

Objednávky s požadovaným miestom doručenia mimo Slovenskej republiky je možné doručiť iba kuriérom. Cenu za dopravu pri objednávkach s miestom doručenia mimo Slovenskej republiky vypočíta predávajúci na základe aktuálneho cenníka prepravcu - podľa hmotnosti zásielky a miesta doručenia, do ktorého sa majú tovary doručiť. Predávajúci vypočíta takúto cenu dopravy po doručení objednávky kupujúceho, pričom informuje kupujúceho o takejto cene dopravy formou emailovej správy alebo telefonicky. Až následne sa kupujúci a predávajúci dohodnú na prípadnom uzatvorení kúpnej zmluvy.