Doplnky, ktoré nesmú chýbať na pracovnom stole

Doplnky, ktoré nesmú chýbať na pracovnom stole
25. marca 2015 ŠEVT a.s.

V práci trávi väčšina z nás minimálne 8 hodín denne. Tí, čo pracujú v kancelárii, vedia, že na ich výkon veľmi vplýva usporiadané pracovné prostredie.

Zorganizujte si i vy svoju kanceláriu pomocou drobností, ktoré vám prácu uľahčia.

Stojany na písacie potreby

Kam s perami, ceruzkami, spinkami, gumou či zvýrazňovačmi? Do stojana! Táto praktická pomôcka vám zabezpečí, že svoje písacie potreby budete mať stále poruke. Vybrať si môžete z kovových, drôtených alebo plastových stojanov rôznych typov, ktoré dostať vo viacerých veľkostiach a farebných prevedeniach.

77__790_5f77__901_3

77__914_177__919_4c

NAKUPOVAŤ

Kancelárske sety

Aby ste mali všetko prehľadne usporiadané a pripravené na okamžité použitie, využite možnosť mať vo svojej kancelárii kvalitný kancelársky set pozostávajúci zo stojanu na poznámkový blok, stojanu na perá, stojanu na listy a stojanu na vizitky. Nevyhovuje vám takáto kombinácia? Vyskladajte si svoj kancelársky set sami podľa vlastných potrieb.

Svoj pracovný stôl môžete obohatiť aj týmito produktmi:

  • stojan s 3 listovými zásuvkami v rôznych farebných prevedeniach
  • stojan na poznámkovú kocku
  • stojan na spony
  • stojan na vizitky
  • stojan na perá v rôznych tvaroch
  • stojan na spisy
  • stojan na spony s magnetom v rôznych farbách
  • dispenzor na lepiacu pásku v rozmanitých farebných kombináciách

K uvedeným produktom je možné si dokúpiť aj kôš na odpadky s rovnakým dizajnom.

77__790_6d77__790_7f

77__790_8b77__790_9b

NAKUPOVAŤ

Vizitkáre

Máte množstvo pracovných vizitiek a strácate o nich prehľad? Uložte si ich! Na organizáciu vizitiek vám poslúži praktický rotačný vizitkár s abecedným registrom a kapacitou až 450 vizitiek. Potrebujete mať vizitky vždy pri sebe? Vyberte si príručný vizitkár v prevedení imitácie kože, ktorý sa stane vašim elegantným doplnkom.

7a__503_4a77__140_1

77__210_277__903_1

NAKUPOVAŤ

Podložky na stôl

Papierové podložky

Trávite pri písacom stole veľa času a máte radi poriadok v informáciách? Nehľadajte bločky s poznámkami či kartičky s dôležitými informáciami a nahraďte ich papierovou trhacou podložkou, ktorá obsahuje aj plastovú záložku. Jednotlivé listy majú jemnú potlač s kalendárom.

Okrem verzie s kalendárom si môžete vybrať aj farebnú papierovú trhaciu podložku na stôl s dizajnom “Smiley world”. Podložka má 30 listov.

Plastové podložky

Tieto podložky sú praktické najmä preto, že sú v porovnaní s papierovými podložkami odolnejšie proti poškodeniu. Okrem toho niektoré slúžia napríklad aj ako pomôcky pri výučbe cudzieho jazyka (anglický alebo nemecký jazyk). Jedna strana obsahuje najpoužívanejšie vety a výrazy v rôznych situáciách a na druhej strane nájdete 800 slovíčok. Podložky sa vyrábajú vo formáte A2. Chcete, aby sa vaše deti naučili hravou formou spoznávať Slovensko, Európu či celý svet? Kúpte im podložku na stôl s niektorým z týchto motívov.

75__640_5f76__143_3

76__143_576__143_8e

NAKUPOVAŤ

Ostatné doplnky pracovného stola

Namáčadlá – vodové, gélové

Namáčadlá sú ideálnou pomôckou pri počítaní peňazí či listovaní rôznych dokumentov. Klasické vodové namáčadlo s hubkou pozná takmer každý, kto už prišiel do kontaktu s kanceláriou alebo bankou. Alternatívou k nemu je gélové glycerínové namáčadlo, ktoré nevysušuje ruky.

77__323_077__323_1

NAKUPOVAŤ

Pokladnička

Majte pri sebe vždy hotovosť! Ak pracujete s peniazmi alebo potrebujete mať určitú sumu vždy pri sebe, zaobstarajte si pokladničku.

Mincovník dostať v dvoch prevedeniach – samostatný mincovník na 8 rôznych mincí (od 1 centu po 2 eurá) a mincovník s priehradkami na 7 druhov bankoviek a 8 druhov mincí.

Plechové pokladničky sú vyrobené z vysokokvalitného oceľového plechu. Majú cylindrický zámok s dvomi kľúčmi, kvalitné vyhotovenie, mincovník na euromince a v spodnej časti sa nachádzajú priehradky na papierové bankovky. Dostať ich v modrej a striebornej farbe.

Oceľové pokladničky sú uzamykateľné a prenosné a sú vyrobené z hrubej ocele. Lakovaný povrch, poniklovaná rúčka a pevná priehradka na mince im dodávajú punc kvality. Rozmery: 190 x 150 x 70 mm, 140 x 110 x 70 mm, 240 x 180 x 70 mm, 290 x 230 x 75 mm.

76__136_376__136_4b

NAKUPOVAŤ

Nožnice

Nožnice sú nevyhnutnou súčasťou každej kancelárie. Vyberte si z našej širokej ponuky kancelárskych nožníc vhodných na strihanie papiera, kartónu, lepenky, samolepiacej pásky a podobne, ktoré majú pogumované úchytky a strihaciu časť z nehrdzavejúcej ocele. Sú to vysokokvalitné nožnice na presné strihanie. K dispozícii máte aj nožnice s ergonomicky tvarovanými alebo symetrickými plastovými držadlami. Nesmieme zabudnúť ani na školské nožnice, ktoré sú prispôsobené detským rukám, majú mäkkú pogumovanú rukoväť a zaoblený hrot. Dostať ich kúpiť v rôznych farbách.

Samozrejmosťou sú aj kontúrovacie nožnice s rozličným prevedením strihu. Tie sa hodia na tvorivú prácu s látkami, papierom alebo fóliami.

77__341_2

NAKUPOVAŤ

Otvárače na listy

Koniec trhania obálok rukou, otvárania príborovým nožíkom alebo strihania nožnicami. Na pomoc prichádza praktická pomôcka – otvárač na listy, ktorý vám ľahko otvorí akúkoľvek obálku.

77__304_5b

NAKUPOVAŤ

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*