Narodeninová oslava dieťaťa, tínedžera, rodinné posedenie, firemná akcia či záhradný večierok.

Kto by nechcel, aby práve tá jeho bola nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých, ktorí sa na nej stretnú? Stačí len popustiť uzdu fantázii a vybrať si z našich produktov tie, ktoré vás oslovia. Ponuka produktov je zostavená tak, aby uspokojila aj tých najnáročnejších klientov všetkých vekových kategórií.

Narodeninová oslava - Sviečky

Sviečky neodmysliteľne patria ku každému narodeninovému večierku. Najmä detská oslava sa bez nich nemôže zaobísť. Veď snom každého malého oslávenca je sfúknuť sviečky na svojej narodeninovej torte. Dávate pri výbere prednosť klasickým sviečkam, nápisom alebo čísliciam? U nás nájdete širokú ponuku sviečok.

Sviečky Happy Birthday

Tieto sviečky ozdobia tortu oslávenca jedinečným nápisom, ktorý jej dodá dokonalý narodeninový vzhľad. Môžete ich rozmiestniť na torte v rôznych tvaroch. Na výber sú v dvoch farebných prevedeniach – ružovej a modrej.

Číslice

Sviečkami v tvare číslic ľahko vytvoríte požadovaný vek oslávenca; môžete si vybrať z číslic od 0 do 9. Číslice sú orámované žltou farbou a vnútri ozdobené farebnými bodkami. Na konci sú predĺžené, aby sa dali ľahko zapichnúť do torty.

7t 123 0b7t 123 0g

Tortové sviečky

Tieto klasické farebné sviečky urobia každú tortu sviatočnou. Balenie obsahuje 24 ks sviečok a 12 stojančekov, pomocou ktorých sa sviečky jednoducho upevnia do torty.

7t 124 0a7t 126 0a

Nezabudnite na dekorácie

Aká by to bola oslava, ak by na nej chýbali interiérové dekorácie? Vytvorte si pomocou balónov, konfiet, prskaviek a lampiónov očarujúcu výzdobu domu, bytu alebo záhrady. Zvoľte si tému (oslava narodenín, Valentín, karneval, Vianoce, Silvester, záhradný večierok) a u nás k nej určite nájdete vhodnú výzdobu. Fantázii sa medze nekladú, a preto nezabúdajte, že môžete skombinovať i viacero rôznych zaujímavých dekorácií.

Balóny

Vyberte si balóny podľa svojho vkusu a príležitosti. Na výber máte farebné balóny s nápisom Happy Birthday (6 ks v balení), biely balónik s farebnými guľôčkami a nápisom Happy Birthday (1 ks v balení) alebo perleťové balóny rôznych farieb (8 ks v balení).

7t 104 3a

Konfety nájdete v dvoch prevedeniach – dekoračné konfety a vystreľujúce konfety. Dekoračné konfety sú vhodné na stôl alebo do priestoru. Vystreľujúce konfety sa skladajú z lepenkového valca a po vybratí poistky ich ľahko aktivujete otočením rúčky; vystrelia niekoľko metrov do vzduchu a padajú späť na zem, čím vytvoria nádherný efekt.

7t 142 0a

Lampióny

Lampióny sú ideálnym doplnkom na akúkoľvek oslavu. Lampióny šťastia sú vyrobené z ryžového papiera. Na bambusovej konštrukcii je upevnený palivový článok. Klasické lampióny nájdete v rôznych pastelových či neónových farbách. Materiál, z ktorých sú vyrobené, je papier. Na rozsvietenie sa používa špeciálna sviečka do lampiónov. Praktickým doplnkom k nim, najmä ak máte malé deti, je elektrická palička na lampión so svetlom.

7t 200 3a

Serpentíny

Rôznofarebné serpentíny dotvárajú jedinečnú atmosféru každej oslavy. Sú balené v praktickej rolke, z ktorej sa jednoducho odvíjajú. Balenie obsahuje 3 serpentíny.

7t 210 0a

Banner

Pestrofarebnú dekoráciu s nápisom Happy Birthday môžete umiestniť na stenu, dvere, okno alebo do iného vhodného priestoru. Balenie obsahuje jeden banner (210 x 27 cm), 24 písmen a číslic a 5 ks lepiacej pásky.

7t 082 0a

Vyzdobte sa!

K dokonalej zábave patrí nielen skvele vyzdobený interiér či exteriér, ale aj ozdoby najrôznejšieho druhu, ktorými sa môže skrášliť oslávenec a jeho hostia. Vybrať si môžete z rôznych typov farebných klobúčikov, trúbok či frkačiek. Chcete, aby bol malý oslávenec jedinečný? Ozdobte ho mašľou s nápisom Birthday Girl (pre dievčatá) alebo Birthday Boy (pre chlapcov).

7t 220 0a7t 281 2a

Buďte kreatívni a doprajte svojim deťom veľa zábavy

Na to vám poslúžia farby na telo a tvár, ktoré dostať kúpiť v perleťových i matných odtieňoch. Pracuje sa vám lepšie s ceruzkou alebo štetcom? Stačí sa len rozhodnúť. Farby na tvár a telo sa ľahko nanášajú, rýchlo schnú, nerozmazávajú sa a po skončení zábavy ich jednoducho odstránite vodou a mydlom alebo pleťovým mliekom.

7s 976 27t 160 0b

Aj stôl potrebuje slávnostný odev

Veľmi praktickým pomocníkom najrôznejších osláv je jednorazový riad, ktorý nemusíte umývať a po použití ho jednoducho vyhodíte. Jeho výhodou je, že je skladný a ľahký zároveň.

Vzorovaný riad

Ak robíte detskú oslavu, určite oceníte množstvo vzájomne kombinovateľných motívov (Smiley New, Šmolkovia,Happy Birthday, Monster High New, Charmmy Kitty, Angry Birds New, Veselí duchovia, Halloween, Happy New Year).

Tanieriky majú priemer 23 cm a sú balené po 8 ks.

Poháriky majú objem 266 ml a sú vhodné na teplé aj studené nápoje. Balenie dostať v 25, 50, 60,100 kusovom balení.

Servítky tematicky dotvoria každý narodeninový stôl. Sú dvojvrstvové, pestrofarebné, s rozmermi 33 x 33 cm. Balenie obsahuje 16 ks.

Obrus je nemenej dôležitým praktickým doplnkom každej oslavy. Papierové obrusy sú vhodné na jedno použitie, obrusy z PVC využijete viackrát. Oba druhy sa dajú zladiť s jednorazovým riadom z našej ponuky. Rozmery obrusu sú 137 x 259 cm.

Košíčky na mafiny a iné dobroty si môžete vybrať nielen v bielej, ale aj v pestrofarebnej verzii. Čo sa týka veľkosti, na výber sú malé košíčky s rozmermi 2,5 cm x 1,8 cm (200 ks v balení) a väčšie košíčky s rozmermi 3,5 cm x 2 cm (100 ks v balení).

7t 020 0c77 975 5a

Jednofarebný riad

Na záhradnom večierku, opekačke či inej udalosti, kde sa nevyžaduje farebnosť, ale skôr funkčnosť a praktickosť, oceníte skôr jednofarebný papierový (tácky, košíčky, krabice) alebo plastový (šálky, poháre, taniere, slamky, príbor) riad.

77 973 1a77__972_1w