Peračníky pre malých i veľkých

Peračníky pre malých i veľkých
27. februára 2015 ŠEVT a.s.

Peračníky sú nevyhnutnou pomôckou každého školáka či študenta. Potrebuje ich prváčik na základnej škole, tínedžer aj vysokoškolák.

Dôležité je vybrať si ten správny. Kritériá na výber sú samozrejme u každého rozdielne. Vieme, že zorientovať sa v spleti rôznych typov nemusí byť vždy jednoduché. Ponúkame vám preto prehľad, ako si vybrať ten najlepší.

Peračníky podľa funkčnosti

Klasické

Klasické peračníky sú vhodnejšie pre deti na prvom stupni ZŠ. Výrobným materiálom je polyester a ich hrany sú tvrdené, čím sa peračník stáva odolnejším. Vybrať si môžete z peračníkov s jednou alebo dvomi chlopňami, podľa toho, koľko písacích potrieb v ňom potrebujete mať uložených. Ich súčasťou je aj priehľadná priehradka na rozvrh.

Rozmery:

  • s 1 chlopňou: 205 x 135 x 40 mm77 906 8q77 906 0i
  • s 2 chlopňami: 203 x 140 x 35 mm77 906 0d77 906 0z

NAKUPOVAŤ

Etue

Sú to praktické a štýlové peračníky vhodné skôr pre žiakov druhého stupňa ZŠ a študentov. Písacie potreby sú v nich voľne uložené. Vyrobené sú z textilných materiálov, kože alebo PVC v rôznych farebných prevedeniach. Ich veľkou výhodou je to, že v taške nezaberajú veľa miesta. Moderný farebný dizajn, ktorý sa dá ladiť s taškou či inými školskými potrebami, zaujme dievčatá aj chlapcov.

Varianty etue peračníkov:

  • 1-zipsové: jednoduché, okrúhle alebo puzdrové, skladné, no napriek tomu s množstvom miesta na písacie potreby;77 905 6
  • 2-zipsové: s dvoma priehradkami uzatvárateľnými na zips – vzniká tak oddelený menší priestor na uskladnenie napríklad peňazí či lístkov;77 929 7d 1
  • my.case: veľmi praktický a štýlový peračník neónových farieb. Jeho minimalistické rozmery potešia všetkých, ktorí neobľubujú veľké peračníky alebo pre nedostatok miesta v taške potrebujú niečo menšie. Rozmery tohto šikovného pomocníka sú 105 x 55 x 195 mm. Jednoduchou manipuláciou z neho vyčarujete stojan na písacie potreby;77 906 0m
  • obojstranné: ich široká využiteľnosť spočíva v tom, že sú vhodné nielen ako peračník, ale aj ako puzdro na rôzne drobnosti do tašky alebo kabelky. Navyše, ak sa vám zunuje dizajn, nemusíte hneď kupovať nový peračník, stačí, ak ho prevrátite na opačnú stranu.77 154 0a

NAKUPOVAŤ

Peračníky podľa obsahu

Majú vaše deti obľúbenú rozprávkovú postavičku či akčného hrdinu? Doprajte im mať ju/ho pri sebe i v škole. Peračníky s písacími potrebami či bez nich sú dostupné v rôznych zaujímavých prevedeniach. Dievčatá potešia motívy Minnie, Heart, Monster High, motívy kvetov, srnky, víly s muchotrávkou či motýľov. Chlapci určite dajú prednosť The Cars, Spidermanovi, motorke, kozmickej lodi alebo T-rex.

Plné

Kvalitné peračníky s obsahom základných školských pomôcok sú určené predovšetkým pre malých školákov na 1. stupni ZŠ. Sú prehľadne členené, a tak má každá pomôcka svoje miesto. Výhodou je, že v rámci jedného produktu získate všetky písacie potreby, ktoré vaše dieťa v škole potrebuje. Obsah peračníkov sa môže meniť v závislosti od ich veľkosti, no zvyčajne v nich nájdete gumu, strúhadlo, trojuholník, pravítko, farbičky, fixky a pero.

77 906 8za77 906 8za 1

NAKUPOVAŤ

Prázdne

Chcete si vybrať školské pomôcky podľa vlastného vkusu, ceny či kvality produktu? Preferujete pri fixkách, ceruzkách alebo perách niektorú zo známych značiek? Ak áno, zvoľte si peračník prázdny a vyberte si písacie potreby sami.

77 906 9da77 906 9e

NAKUPOVAŤ

Prezrite si aj našu ponuku školských tašiek a batohov a vytvorte pre svoje dieťa pekne zladený set základných školských pomôcok.

ŠKOLSKÉ TAŠKY A BATOHY

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*