Tlačivá vo vašom počítači

Tlačivá vo vašom počítači
9. decembra 2014 ŠEVT a.s.

Spoločnosť ŠEVT a.s. si na poli predaja tlačív a formulárov udržuje stabilnú pozíciu už celých šesť desaťročí. V roku 2012 uviedla pre verejnosť na trh aj ich elektronické verzie – program eTlačivá.

Šetrite čas!

V programe eTlačivá nájdete vždy aktuálne a legislatívne platné tlačivo. Situácie, keď ste pátrali po tlačive ako detektív a na úrade vám ho odmietli prijať, sa vám už nestanú. Tlačivá v elektronickej podobe sa pravidelne aktualizujú podľa zmien v právnych predpisoch.

etlaciva-sevt-cestovny-prikaz

etlaciva-sevt-dohoda

Efektívne pracujte!

Na úrade vám dali len jedno tlačivo a pomýlili ste sa? eTlačivá vás na chybu upozornia a navyše aj poradia. Pomoc pri vypĺňaní tlačív dnes zohráva dôležitú úlohu. Súčasťou súvisiacich dokumentov sú zákony, predpisy, usmernenia, ktoré vás správne nasmerujú. Pomôckou sú aj pokyny priamo v tlačive, ktoré napovedajú, aký údaj je potrebné do kolónky vpísať.

etlaciva-sevt-stravne

Vieme, čo potrebujete!

Bez rozdielu typu zamestnania a činnosti, bez rozdielu, kde sa práve nachádzate, eTlačivá sú určené pre všetkých. Tlačivá prístupné v elektronickej podobe zahŕňajú viac ako 10 odvetví (pracovno-právne tlačivá, daňové a účtovné tlačivá, hospodárske tlačivá, zmluvy a i.). Vyriešite každú životnú situáciu z jedného miesta.

etlaciva-sevt-zoznam-tlaciv

Tvoríme pre vás!

Program je vytvorený tak, aby bol pre používateľa zrozumiteľný a intuitívny a zároveň bezpečný. Grid karta je jediný autorizačný predmet na vstup do programu eTlačivá. Jej používanie je verejnosti známe z elektronického bankovníctva alebo iných služieb. Inštalácia netrvá viac ako jednu minútu. Aktuálnu verziu programu si môžete stiahnuť z www.etlaciva.sk v časti Podpora.

Vaša GRID karta

etlaciva-sevt-grid-karta

Newsletter

Zabezpečte si bezplatný prísun aktuálnych správ o tlačivách a novinkách. Nečakajte na aktuálne tlačivo a odbornú pomoc v zástupe ľudí. Váš čas môžete využiť vo váš prospech. Prihlásenie na odber.

etlaciva-sevt-newsletter

Potrebujete pomoc?

Kontaktujte nás:

Komentáre (0)

Komentovať článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*