Kariéra

  • Skladníčka / skladník

    Miesto práce: Plynárenská 6, Bratislava

    Druh pracovného pomeru: plný úväzok

    Termín nástupu: ihneď

    Ponúkaný plat (brutto): Mzdové podmienky sú predmetom výberového rozhovoru

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

    • Zabezpečuje fyzický príjem, skladovanie a výdaj tovaru a materiálu
    • Fyzicky vykonáva balenie tovaru a jeho expedíciu
    • Obsluhuje paletový vozík (nie vysokozdvižný)
    • Pripravuje vyskladnený tovar a zabezpečuje ochranu tovaru
    • Jedná sa o manuálnu prácu

    Informácie o výberovom konaní: Pozíciu obsadzujeme ako novú v dôsledku navýšenia pracovných miest v sklade. Práca je vykonávaná v pracovných dňoch – pondelok až piatok v 2 zmenách. 1. zmena sa začína o 6,00 hod. a končí o 14,00; 2. zmena sa začína o 9,00 a končí o 17,00. Zmeny sa striedajú po týždni.

    V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis s telefonickým kontaktom. Vybraných uchádzačov si pozveme na osobný rozhovor.

    Poslaním svojho životopisu súčasne dávate spoločnosti ŠEVT, a.s. Plynárenská 6 súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberového konania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

    Požiadavky na zamestnanca

    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity

    Osobnostné predpoklady a zručnosti:

    • Očakávame samostatnosť, pracovitosť a schopnosť práce v tíme
    • Jedná sa o manuálnu prácu, preto očakávame uchádzačku / uchádzača s dobrým zdravotným stavom. Nepožadujeme prax v sklade, zaučíme.
  • Predavačka / predavač - Bratislava

    Miesto práce:

    • Štúrova ul.– práca v 8-hodinových zmenách a každý druhý týždeň sobota doobeda
    • Mánesovo nám. – pracovná doba PO – PI v 8-hodinových zmenách
    • Galéria Tesco Lamač – skrátený úväzok
    • NC Aupark, NC Avion, NC Polus – cyklus dlhý / krátky týždeň

    • Obsluha a starostlivosť o zákazníkov v predajni
    • Aktívne zisťovanie a vybavovanie požiadaviek zákazníkov
    • Vybavovanie objednávok, pripomienok, reklamácií
    • Práca s kasou a skladovým programom
    • Starostlivosť o skladové zásoby, preberanie, vykladanie tovaru

    Informácie o výberovom konaní: Ak vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis s uvedením telefónneho čísla a e-mailovej adresy.

    Vybraných kandidátov pozveme na osobné rozhovory.

    • stredoškolské s maturitou
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy
    • Microsoft Outlook – základy

    • požadujeme prax v obchode
    • bežné užívateľské znalosti v práci s PC
    • ochota učiť sa nové veci
    • príjemné vystupovanie
    • orientácia na zákazníka a na ciele
    • svedomitosť a spoľahlivosť

Kontaktná osoba: Jarmila Ďurovková
Telefón: 0918831989
E-mail: poslať životopis